Büyük Beden

BÜYÜK BEDEN GİYİMDE ZOR KOMBİNLER

Büyük bedende nasıl giyinilmeli?

Herkesin kombinlemekte zorlandığı parçalar vardır. Özellikle balık etli ve büyük beden bir kadın için genellikle daha fazla. Bu parçalardan uzak durmak zorunda değilsiniz. Bu parçaları yeni yöntemlerle gardırobunuza dahil edebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük beden hanımlar nasıl giyinmeli?

Bol paça pantolon etekler kolay kombinlenir gibi duruyor. Yanlış!  Bu parçaları daha çok uzun bluz ve tuniklerle birlikte kullanın. Belinize ince bir kemer ve topuklu ayakkabılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.  Topuklu ayakkabılar boyunuzu uzun gösterecek, ince kemer ise belinizi vurgulayacaktır. Bu şekilde daha şık ve feminen görünebilirsiniz.

Bandage elbiseler, tüm vücudu ikinci bir ten gibi sardığı için kadınlar pek kullanmayı sevmezler. Fakat doğru kombinlendiğinde fazlalıklarınızı rahatlıkla gizleyerek şık ve kendinden emin görünebilirsiniz.  Bu tarz elbiselerin içerisine mutlaka korse kullanın ve topuklu ayakkabılar ile kombinleyin. Bandage elbisenizi blazer bir ceketle tamamlayarak modern ve şık görünebilirsiniz.

Kalem etekler her gardırobun vazgeçilmez parçalarındandır. Bu tarz etekleri kullanırken önemli olan tüm odağı alt bölgeye çekmek ve üst parçayı bol tutmak doğru seçim olacaktır. Tabii ki alt bölgenizi saran bir korse yine muhteşem görünmenize yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu