Büyük Beden

Büyük Beden Yeni Moda Ürünleri

Büyük bedende neler giyinmeli?

Son yıllarda tekstil ve moda dünyasının dikkat çeken kollarından birisi de büyük beden modasıdır .Geçmiş yıllarda büyük beden modasına fazla önem verilmiyor olsa da, artık birçok marka bu modayı yakından takip etmektedir. Modaya ayak uydurmak istiyorsanız artık 34 beden olmanıza gerek yok 42 beden ve üzeri için modern tasarımlar yapılmaktadır.

42 beden ve üzeri kullanıyor iseniz sizler için hazırladığımız kombinler ile modern bir giyim tarzına kavuşacaksınız.

Beyaz

Yaz yaklaşıyor ve beyaz renk bu yılında modası olduğu gözle görülüyor! Büyük bedende bayanlar cesur davranıp beyaz rengi tercih ediyor.

Elbiseler Nasıl Seçilmeli?

Öncelikli olarak  elbiseler için zıt renklerin seçilmesini tavsiye ediyoruz. Elbisede zıt renkler bedeninizi ince ve zarif gösterecektir. Eğer özel,şık bir gecede kendinizi çok rahat,çok şık ve özgüvenli hissetmek istiyorsanız elbise modelleri arasında karmaşık renklerden kaçınabilirsiniz.

Pantolon Nasıl Seçilmeli ?

Büyük Beden pantolonlarınızı seçerken dikkat etmeniz gerekenlerden biri öncelikle yanları çizgili modeller tercih etmenizdir . Yanları çizgili (şeritli) modeller tercih etmeniz durumunda bacaklarınızı olduğundan daha da ince gösterecektir . Büyükbeden pantolonlar da yüksek bel kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Yüksek bel pantolon Karın bölgenizi toparlayarak, bacaklarınızı daha ince gösterecektir .

Büyük bedende bayanlar genellikle  tunik kalçaları kapatması açısından çok fazla tercih edilen ürünlerden birisi. Ancak büyük beden tuniklerin karmaşık desenli olması ve arka kısımda bel hizasından bağlamalı olanları seçmek, kalçalarınızı olduğundan büyük gösterecek, karın bölgesinin belirgin olmasına neden olacaktır.

Şort Nasıl Tercih Edilmeli ?

Seçtiğimiz şortun bel kısmının rahat olması kritik noktalardan birisidir, üzerine giyeceğimiz bluz yada tişörtün bacak boyumuzu kısaltmayacak kadar uzun olmasına dikkat etmeliyiz .

Tayt Nasıl Tercih Edilmeli ?

Büyük beden tayt konusunda oldukça dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi yüksek bel olmasıdır. Bir diğeri ise yanları şeritli modelleri tercih edebilirsiniz . Bu durum bacaklarınızı daha ince gösterecektir .

Büyük beden birbirinden farklı ürünleri çoğu mağazalarda internet ortamında bulabilirsiniz ancak modern giyinmek istiyor iseniz, tavsiyelerimize uyabilmenizde fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu