Moda

Gardıropta Bulunması Gereken Kurtarıcı Parçalar

Gardıropların Olmazsa Olmazları

Hepimizin tarzı ve zevki farklı. Yine de gardırobumuzda mutlaka bulunması gereken parçalar var. Kurtarıcı parçalar, gardırobumuzun kapağını açtığımızda genelde elimize ilk gelen parçalardır. Kurtarıcı parçalar, günü kurtarır, bazen kombini rahatlıkla geceye taşır. İşte bu kurtarıcı parçaların neler olduğuna ve nasıl kombinlenebileceğine beraber göz atalım.

Asil siyah

Özellikle her gardıropta siyah tamamlayıcı bir parçanın olması gerekiyor. Bu siyah bir kot ceket, blazer ceket, uzun salaş bir hırka olabilir. Her kombinimize rahatlıkla uyum sağlar ve gideceğimiz yere göre şekillenir. Nude tonlarla kombinlemeyi deneyebiliriz..

Klasik parçalar

Klasik bir pantolon veya minik yırtmaçlı klasik bir kalem etekle ister sıradan bir iş günü, ister üst düzey bir toplantı olsun rahatlıkla kullanabiliriz. Bu tür klasik parçalar da seçeceğimiz ayakkabıya göre şekillenecektir. Günlük hayatımızda spor giyiniyor olsak bile gardırobumuzda mutlaka bulunması gereken klasik parçaların ne zaman lazım olacağı belli olmaz. Unutmamalı ki klasik kıyafetlerin modası hiçbir zaman geçmez.

Basic kıyafetler

Günün kurtarıcısı olan basic kıyafetler, seçtiğimiz her parça ile rahatlıkla kombinlenebilirler. Özellikle şık parçalarla kombinlendiğinde bambaşka bir görünüme kavuşurlar.  Basic bir jean pantolonu sivri topuklu stilettolarla kombinlediğimizde ortaya çıkan feminen ve modern görüntüyü hayal edin.

Jean pantolonlar

Özellikle son dönemlerde moda olan yırtık detaylı jean pantolonlarla cazip kombinler yapabiliriz. Aynı pantolonu ister klasik bir ceketle kombinleyerek modern bir görüntü, ister oversize bir üst ile spor bir görüntü elde edelim her daim şık oluruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu