Gündem

Haftalık Burç Yorumları

24-30 Haziran Burç Yorumları

Siz de burç yorumunuzu okumadan güne başlamayanlardan mısınız?  Burçların hayatımıza etkileri aşikar. Gelin bu hafta nelere dikkat etmemizin gerektiğini haftalık burç yorumları isimli yazımızda inceleyelim.

Renk veren çamaşırın lekeleri nasıl çıkar ?

 

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Yaratıcılığınızın ön plana çıktığı bir haftadasınız. İletişim yönünüzün de kuvvetli olduğu bu hafta sosyal ortamlarda keyifli zaman geçirebilir, spor aktivitelerine katılabilirsiniz. Yalnız olan koç burçları bu hafta flörtöz konuşmalarla ilgi odağı olabilirler. Risk almanız gereken birkaç önemli kararla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta sezgilerinizi değil aklınızı kullanmanızda yarar var.

Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu

Bu hafta eleştiriye kapalı bir döneminizdesiniz ve bunun olumsuz sonuçları ile karşılaşabilirsiniz. Daha sakin ve yapıcı davranmanız bu haftaki olumsuz enerjinizi yok edebilir. İkili ilişkilerde dediğim dedik tavrınız ufak tartışmalara ve ardından küsmelere sebep olabilir. Dikkatli olmalısınız. Özellikle parasal olarak yatırım yapmayı düşünüyorsanız bu hafta tam zamanı. Şansınızın da yolunda gideceği bu hafta özellikle yatırım yapma imkanınız varsa fırsatı kaçırmayın.

Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu

Özellikle iletişim becerinizin üst seviyelerde seyredeceği bu hafta yeni ilişkilere yelken açabilir ve ikili ilişkilerde doğru kararı verebilirsiniz.  Ailevi ilişkilerinizde dediğim dedik tavrınız biraz başınızı ağrıtmış. Bu hafta olumlu enerjiniz ile bu negatif havayı dağıtabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Özellikle parasal konularda dikkatli adım atmanızın gerektiği bir haftadasınız. Bu hafta yeni anlaşmalara imza atmanız doğru olmayacaktır. İkili ilişkilerde ve sosyal ortamınızda zirvede olduğunuz bir hafta yaşayacaksınız.

Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu

Kilo sorunu yaşayan aslan burçları bu hafta tatlı sınırını aşabilir. Yaşadığı olumsuz durumları yemek yiyerek hafifletmeye çalışan aslan burçları bu hafta sağlık açısından dikkat etmeleri gereken bir dönemdeler.

Haftalık Burç Yorumları

Başak Burcu

İçinize kapandığınız bir dönemdesiniz. Çevrenizde oluşan olumsuzlukları sakin karşılamanız gerekiyor. Fevri davranışlarınız geri dönülmez sonuçlar doğurabilir. İkili ilişkilerde güven sorunu yaşayacağınız bir dönemdesiniz.

Haftalık Burç Yorumları

Terazi Burcu

Yaratıcı yönünüzün üst seviyede olduğu bu hafta, yeni fikirler ile maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde gözde olacağınız bu hafta, ikili ilişkilerde karar verme aşamasında bir adım geride durmanızda fayda var.

Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burcu

Özellikle kariyer alanında farklı fikirleriniz ile beğeni toplayacağınız bir haftadasınız. İşinizle ilgili vereceğiniz kararlarda şans sizden yana olacak. Bu hafta eğlenceli organizasyonlara katılarak tüm olumsuz enerjinizi atacak ve yeni haftaya tertemiz bir enerji ile başlayacaksınız.

Haftalık Burç Yorumları

Yay Burcu

Özellikle hayatı sorgulayacağınız felsefik bir haftaya giriş yaptınız. Atacağınız her adımın ilerisini sorgulayacağınız bu hafta kararsızlığınız ön planda. Özellikle ikili ilişkilerde yansıtacağınız düşük enerji ile ufak tartışmalar büyük kavgalara dönüşebilir dikkatli olun.

Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu

Özellikle maddi konularda oldukça cesur davranacağınız bir haftadasınız. Bu hafta aklınız parasal konulara takılmış durumda. Biraz daha sosyalleşmenizde fayda var.

Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu

Bu hafta ikili ilişkilerde oldukça cesur davranacak olan kova burçları, evlilik gibi ciddi kararlar alabilirler. Ailevi konularda pozitif bir hafta geçireceksiniz. Duygusal zekanız bu hafta fazlaca ön planda olacak.

Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu

Yaratıcılığınız ile ön plana çıkacağınız bu hafta, sosyal hayatınızda da ön planda olacaksınız. Öz güveniniz oldukça yüksek. Bu güveni iş yaşamınızda da kullanarak bu hafta doğru kararlara imza atacaksınız.

 

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı