Güzellik

Koko Nail Türkiye’de Satışa Sunuluyor

Chanel'in ürettiği Koko Nail Türkiye'ye geliyor

Dünyanın en önemli moda markalarından biri olan Chanel‘in fabrikalarında üretilen Koko Nail artık Türkiye’de. Ülkemizdeki en lüks bakım ve güzellik merkezlerinden biri olan Chic Nail, Koko Nail’in Türkiye distürbütörlüğünü aldı. Davete, ÖzgeUlusoy, eski Tarım ve Orman Bakanı‘nın kızı Müge Karamızrak, keman virtüözü Giselle Tavilson ve ünlü saç stilisti Orhan Bademli gibi isimler de katıldı.

Ameliyatsız Burun Estetiği İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Koko Nail artık Türkiye’de!

Chic Nail  markasının başındaki isim Burcu Davud; “Bugün bu hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum ve kendimi çok şanslı hissediyorum. Bir buçuk yıl önce Chic Nail markası olarak çıktığımız yolculuğumuza; oje ürünleri başta olmak üzere, tırnak, el ve vücut bakımı alanında bir dünya markası olan Koko Nail’i de yanımıza alarak devam ediyoruz. Güzellik ve bakım sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi Chic Nail ile Türkiye’ye taşıyıp buradaki güzellik ve bakım sektöründeki kaliteyi yükseltmeyi, en son teknoloji ve ürünlerle müşterilerimize en iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz.”

“Güzellik ve bakım sektöründe başarılı işleri imza atan Chic Nail ile birlikte bu davete ev sahipliği yapmak beni çok mutlu etti. Ben de her kadın gibi güzellik ve bakım konusuna önem veriyorum. Chic Nail sayesinde benim de severek tercih ettiğim Koko Nail’in Türkiye’ye gelmesi güzellik ve bakımına önem veren her kadın için büyük bir rahatlık sağlayacak.” açıklamalarını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu