PK TV

Sokak Röportajı – Nerede O Eski Bayramlar?

Ramazan Bayramı öncesi Bursa halkının nabzını ölçtük

Pembe Kulis ekibi olarak, Bursa’da Ramazan Bayramı öncesinde sokağın nabzını ölçtük. Ramazan Bayramı’yla ilgili olarak Bursalı vatandaşlar neler düşünüyor? İşler eskisine göre durgun mu? Bayramların eski tadı var mı? Her yaştan insana sorduğumuz sorularda bir çok farklı cevap aldık. İyi seyirler. Sokak Röportajı – Nerede O Eski Bayramlar?

Sokak Röportajı – Nerede O Eski Bayramlar?

Büyük Beden Mankeni Buse Şahin Röportajı

Tuvid’in marka yüzü olan ve Türkiye’nin en önemli büyük beden mankenlerinden biri olan Buse Şahin ile röportaj yaptık. Buse şahin ve büyük beden mankenlik ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada. Büyük Beden Mankeni Buse Şahin Röportajı burada! Tuvid XXL mankeni kimdir? Tuvid XXL mankeni Buse Şahin kimdir?

Buse Şahin ile ilgili merak ettikleriniz burada!

Tuvid sponsorluğunda yaptığımız Buse Şahin ile kısa bir röportaj gerçekleştirdik. Büyük Beden Mankeni Buse Şahin Röportajı için Youtube kanalımıza bakabilirsiniz. Merak ettiklerinizi videomuzda bulabilirsiniz. Yeni kurduğumuz YouTube kanalımıza da abone olmayı ve aklınızdan geçenleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Önümüzdeki günlerde birbirinden farklı videolarla tekrar karşınızda olacağız. Yemek tarifleri, diyet tatlı tarifleri ve daha bir çok ilgi çekecek içerik Pembe Kulis’te sizlerle olacak. Sizlerde aklınıza gelen ve istediğiniz içerikleri bizlere yazarsanız, onlara göre içerikler de yapabiliriz.

Soru 1: Mankenliğe nasıl başladınız? Kaç yıldır mankenlik yapıyorsunuz?

Soru 2: Büyük beden manken kavramı Türkiye’de çok sık duyduğumu birşey değil. Yaptığınız işten bahseder misiniz?

Soru 3: Zayıflamak ister miydiniz? Spor yapıyor musunuz?

Soru 4: Manken olmasaydınız hangi mesleği tercih ederdiniz?

Soru 5: Asla tanıtımı yapmam dediğiniz parçalar var mı?

Soru 6: Türkiye’deki büyük beden kadınlara giyim konusunda verebileceğiniz tavsiyeler var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu