PK TV

SOKAK RÖPORTAJI – SEVGİLİNİZ VAR MI?

Bursa halkına sevgililerini sorduk

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız sokak röportajlarına bir yenisini daha ekledik ve bu sever sevgilileri olup olmadığını sorduk. Geçtiğimiz gün paylaştığımız iki videoya göre çok daha eğlenceli bir içerik olduğunu belirtelim. Sevgilisi olanlar neden olduğunu olmayanlar ise neden olmadığını kendilerince bize anlatmaya çalıştılar. İyi seyirler. Sokak röportajı – Sevgiliniz var mı?

SOKAK RÖPORTAJI – SEVGİLİNİZ VAR MI

https://www.youtube.com/watch?v=tAgcUlO8DII&t=140s

Sokak Röportajı – Erkeklerin İlk Neresine Bakarsınız?

Bursa halkına sorduğumuz sorular devam ediyor. Bu sefer bayram yerine daha eğlenceli ve komik bir video yaptık. Sorduğumuz sorular; “Ne kadar süreyle kuaföre gidiyorsunuz? Burçlara önem gösteriyor musunuz?” ve “Erkeklerin İlk Neresine Bakarsınız?” Sorduğumuz sorulara göre ilginç ve komik cevaplar aldık. İyi seyirler.

Nerede O Eski Bayramlar?

Pembe Kulis ekibi olarak, Bursa’da Ramazan Bayramı öncesinde sokağın nabzını ölçtük. Ramazan Bayramı’yla ilgili olarak Bursalı vatandaşlar neler düşünüyor? İşler eskisine göre durgun mu? Bayramların eski tadı var mı? Her yaştan insana sorduğumuz sorularda bir çok farklı cevap aldık. İyi seyirler. Sokak Röportajı – Nerede O Eski Bayramlar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu