Güzellik

2019 Saç Ve Makyaj Modası

İlkbahar/yaz sezonuna adım atarken saç ve makyaj modası nasıl olacak? Öncelikle soft makyaj trendinin gözümüze çarptığını belirtelim. Bu sezon soft makyaj ışıltılı simlerle renkleniyor. Metalik renkler, sim detaylar ve cesur kristal yüz taşları yeni sezonun favorileri arasında. Kırmızı dudaklar yaz sezonunda makyajınızın vazgeçilmez parçası olacak.

Kırmızı Saç Modeli Fikirleri

2019’un saç ve makyaj modası nasıl olacak?

Dudaklarda da parlak ve güçlü tonları çokça göreceğiz. Göz makyajında pastel tonlar göreceğiz. Özellikle nötr kahve tonları bakışlarınıza farklı bir boyut kazandıracak. Allıkta bu sezon şeftali ve şeker pembe tonlarını kullanabilirsiniz.

Saçlarda ise ıslak görünüm ve örgüler ön planda.  İster dağınık, ister pürüssüz bitişli saçlar bu sezon yeni duştan çıkmış gibi görünecek.  Yine saç bantları yaz aylarında olmazsa olmaz saç aksesuarları arasına giriyor.  Bunun yanında bu sezon bebe perçemli saçlar zirveye oynayacak.  Cesaretinizi şimdiden toplayın.  Uzun saçlarda güçlü karakteristik örgüler göze çarpacak. Örgüleri renkli aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu