Güzellik

2019 Yazınının En Moda Ruj Renkleri

Bu yaz hangi ruj renkleri tren olacak?

Artık 2019 yaz trendlerinden konuşmamızın zamanı geldi diye düşünüyorum. Havalar ısınmaya başladı ve herkes tatil moduna girmeye başladı.Hal böyleyken yazla ilgili içerik üretmezsek işimizi yapmış sayılmayız. Bizler modayı takip ederek yazacağız ki sizlerde trendleri güncel bir şekilde takip edebilin. İşte karşınızda 2019 Yazınının En Moda Ruj Renkleri!

Selülitten Kurtulmanın En Etkili Yöntemleri

2019 Yazınının En Moda Ruj Renkleri

2019 yazında toplamda 7 farklı ruj moda olacak. Olacak dediğimize bakmayın şu an zaten bunları kullanılıyor ve sevenleri de epey bir fazla. İsterseniz yavaş yavaş bu renklerden sizlere kısaca bahsedelim.

Altın ışıltı

Bir önceki senede olduğu gibi şimdi de ayna ışıltısıyla parlayan dudaklara sahip olacaksınız. Ama bu sefer renk olarak sarı yada altın olacağını belirtelim.

Canlı mercan

Sıcacık iklimin en tatlı renklerinden biri olan canlı mercan, farklı bir tarza sahip olmak isteyen kadınlar için birebir. Neşeli ve iddialı bir karaktere sahipseniz, bu renk tam size göre.

Pembe tint

Cam gibi parlak ya da çok belirgin rujlardan hoşlanmıyorsanız, Hafif bir makyajı kırmızı tonda bir dudak ile tamamlamak istiyorsanız, bu rengi tercih edebilirsiniz. 2019 yazının en beğenilen ruj renklerinden biri olacağı kesin.

Parlak Fuşya

Bu yılın gözde renklerinden biri olan pembenin farklı ve canlı tonu olan fuşya, 2019 yazının trendlerinden biri oldu. Parlaklığıyla birleşen rujlarda ise çok daha farklı bir havaya sahip oluyor.

Çarpıcı neon

Turuncui pembe, sarı pek çok farklı renkte, farklı olan tarzınızı yansıtabilmeniz için daha güzelini bulamazsınız diye düşünüyorum.

Şeftali pembesi

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz sezonda da şeftali tonları trend olmuştu. Bu sene kendisini biraz daha pembe tonlarına kaydırmış olsa da şeftali yine şeftalidir. Tabi sadece biraz modası geçmiş olacak. Fakat siz güncel renkleri istiyorsanız şeftali pembesini deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu