Magazin

Mankenimiz Sizsiniz Türkiye Büyük Beden Mankeni’ni Seçti

Türkiye’nin lider markası olan TuvidXXL ‘ ın hazırlamış olduğu ” Mankenimiz Sizsiniz ” Yarışmasını duymuşmuydunuz? Mankenimiz Sizsiniz Büyük Beden Türkiye yarışmasında büyük beden giyim firması olan TuvidXXL yarışmanın 3. Sezonunu düzenleyerek finalini başarıyla yaptı. Yarışma detaylarını inceleyelim.

Tuvid XXL markasının organizasyonluğunu yaptığı, bu yıl 3.Sezonu yapılan büyük beden mankenlik yarışması, Mankenimiz Sizsiniz finali Bursa Nilüfer Davet salonunda gerçekleştirildi.

mankenimizsizsiniz-türkiye

Tuvid XXL yönetim kurulu başkanı Vural Pekaslan’ın  “Kadın her bedende güzeldir” mottosuyla başlattığı yarışma muhteşem bir final gecesiyle sona erdi.

Sunuculuğunu Vahe Kılıçarslan’ın yaptığı  yarışmada Demet Şener, Melis Pekaslan Güner, Muammer Ketenci, Kemal Doğulu ,Mesut Yar  ve Tuvid XXL ‘ın marka yüzü Damla Nur Kaya jüri üyesi olarak  yer aldı.  Muammer Ketenci ve Kemal Doğulu şarkılarıyla geceye renk kattılar.

  Muammer Ketenci

mesut yar  demet şener

 

Büyük beden yarışması

Vural Pekaslan  açılış konuşmasında; doğru kalıpla hazırlanmış bir giysinin beden farkı gözetmeksizin her kadını güzelleştirebileceğini ve Tuvid XXL markasının bu fikir üzerine inşa edildiğini vurguladı. Konuşmasının devamında ,finalistlerin bu gece sergileyeceği defilenin bu fikrin ispatı olacağını dile getirdi.

Türkiye’nin dört bir yanından yapılan  binlerce başvuru arasından  özenle seçilen 52 yarışmacı, guruplar halinde temel mankenlik ve yürüyüş  eğitimine tabi tutuldu. Finalistlerİ belirlemek üzere İnstagram üzerinden yapılan halk  oylaması sonucunda 23 yarışmacı finale katılma şansı yakaladı.

Finalistler podyumda;  Tuvid XXL tasarımcılarının imzasını taşıyan mayo, denim gurubu, abiye ve yin yang temalı kreasyonları sergilediler.

mankenimizsizsiniz

Gecenin sonunda jürinin oyları Vahe Kılıçarslan tarafından açıklandı. Üçüncülüğe Melek Guliyeva, ikinciliğe Ece Akova, birinciliğe Su Aydın layık görüldü. Melk Guliyeva tacı Damla Nur Kaya’dan, Ece Akova Elif Birtek’ten, Su Aydın Melis Işık’tan devraldı.

mankenimiz sizsiniz tuvidxxl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu