Magazin

Burçların Yaşam Tarzı Seçimi

Bakalım hangi burç hangi yaşam tarzını seçiyor?

Günlük burç yorumlarına çoğumuz bir göz atarız. Söylenenlerin ne kadar doğru olduğu tartışılır. Çoğumuz sahip olduğumuz burçların özelliklerini taşıdığımıza inanırız. Hatta ben burcumdan yeterince verim alamadığımdan olsa gerek, yükselen burcumu takip etmeye başladım. Peki her burcun vakit geçirmekten mutlu olduğu bir yaşam alanına sahip olduklarını biliyor muydunuz? Bakalım burçların yaşam tarzı nasıl?

Kadınlar İçin İlgi Çekici Ve Trend Dövme Modelleri

Burçların yaşam tarzı nasıl şekilleniyor?

Koç Burçları

Yalnız kahramanlar. Bu burca sahip kişiler genelde yalnız kalmaktan oldukça hoşnutturlar.  Ne kadar az eşya o kadar mutluluktur onlar için. Düzeni severler ve rahatlarına da düşkünlerdir.

Boğa Burçları

Boğa burcu içinde rahatlık sever diyebiliriz. Uykuya düşkünlükleri ile bilinirler. Bu yüzden özellikle uyuyacağı odanın az ışık alan ve pofuduk yastıklarla bezenmiş olduğunu görmek sizi şaşırtmasın.

İkizler Burçları

Yaratıcılığı ile ünlü ikizler burcu, oldukça da aktiftir. Fakat çabuk sıkılırlar. Yaşam alanlarında sürekli değişiklik isterler.

Yengeç Burçları

Burçlar camiasının evcimeni. Evde ve evle ilgili her şeyi yapmaktan büyük zevk alırlar.

Aslan Burçları

Gösterişi oldukça seven aslanlar, pahalı yaşamayı severler. Doğal olarak yaşam alanları da modern ve eşsiz olmalı. Sıradanlıktan fazlasıyla korkan bir burç olarak bilirim.

Başak Burçları

Her şey doğal ve mükemmel olmalı. Mutfakta vakit geçirmekten hoşlanırlar. Boş durmayı fazla sevmezler ve oldukça zor kişilerdir.

Terazi Burçları

Az ile mutlu olmayı başarabilen nadir burçlardandır. Seçtikleri yaşam alanlarında da sadelikten hoşlanırlar. Mütevazı kişilikleri ile bilinirler.

Akrep Burçları

Caf cafı seven bir burç daha. Görsel bu burca sahip kişiler için oldukça önemlidir. Düzenli, kullanışlı ve işlevsel bir ortamda mutlu olurlar.

Yay Burçları

Otantik unsurları oldukça seven geleneksel bir burçtur. Gezgin bir yapıya sahip olduklarından farklı ortamları severler ve olmazsa olmazları yoktur.

Oğlak Burçları

Geleneksel bir burç daha. Retro oğlaklar yaşam alanlarına fazlaca düşkündürler. Sanırım en mutlu oldukları yaşam alanı da annelerinin evi olacaktır.

Kova Burçları

Oldukça modern olan kovalar, yaşam alanlarında alışagelmişlikten uzak ve uç noktada olmayı severler.

Balık Burçları

Romantikliği ile ünlü balık burcu sahipleri, hoş kokulu ve mumlarla bezenmiş bir yaşam alanında mutlu olacaklardır.

Bir Yorum

  1. Bir Terazi olarak Az ile mutlu olmayı başarabilen nadir burçlar olduğumuzu düşünüyorum bende ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu