Moda

Kadınlar İçin İlgi Çekici Ve Trend Dövme Modelleri

Kadınlar İçin Dövme Önerileri

İnsani bir duygu. Takdir kazanmak ve dikkat çekmek. Çoğu insan için de önemli. Biz kadınlar özellikle hemcinslerimizin dikkatiyle ilgileniyoruz. Erkeklere duyurulur. Son yıllarda fazlasıyla trend olan aksesuarlardan biri dövmeler için sizlere hazırladığımız makalemize göz atabilirsiniz. İşte kadınlar en ilgi çekici dövme modelleri

2019 İlkbahar/Yazında neler var?

Kıyafet ve aksesuarlar, farklı saç şekil ve renkleri derken dövmeler de son yılların trendleri arasında. En güzel yanı da dikkat çekmenin boyutunu siz belirleyebilirsiniz. Küçük boyutlu ve şirin bir dövme ya da sırtınızı tamamen kaplayan bir tribal dövme. Tercih tamamen sizin.

Kadınlar için ilgi çekici dövme modelleri

Çekici bir dövmeye sahip olmak, dövmenin şekli ya da boyutundan çok vücudunuzun hangi bölgesine yaptırdığınızla ilgilidir. Örneğin kadının zarif kolları, kaba ve büyük boyutlu bir dövmeyi kaldırmayabilir. İsim yazdırmak modası geçmeyecek bir model olsa da ismini yazdırdığınızın modası bir gün geçebilir. Tavsiyem pişmanlık yaratacak böyle bir harekette bulunmamanız. Cover yaptırmak ve minik, naif dövmenizin büyük bir dövmeye dönüşmesini izlemek can acıtıcı olabilir.

Kadınlar için en ilgi çekici dövme modelleri köprücük kemiği, ayak bileği ve el bileğinde şekillenmeli. Çünkü kadının narin ve naif bölgelerini dövmeyle en doğru şekilde süslemek, var olan güzelliğin daha da ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Dövmeyi yeni tecrübe edecekseniz ve büyük boyutlu dövmelerden hoşlanmıyorsanız bu bölgeleri tercih edebilirsiniz. Genellikle minik çiçek, ağaç, evcil hayvan, ve yazı karakterleri içeren dövmeler bu bölgeler için düşünülebilir.

Dövme konusunda biraz daha cesursanız bel bölgesi, ense veya omuz bölgesine dövme yaptırmayı düşünebilirsiniz. Bu bölgelere yaptıracağınız dövmeler daha büyük boyutlu ve renkli olabilir.

Vücudunuza kazıtacağınız şeklin veya yazının sizi yansıtmasına önem gösterin. Vücudunuzun hangi bölgesinde olursa olsun mutlaka sizden bir parçayı yaşatmasına izin verin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu