Moda

2019 Yılının En iyi Aksesuar Trendleri

Sezona Damgasını Vuracak Aksesuarlar

Bu yıl giyimde olduğu gibi aksesuarlar da alışılagelmiş kalıplarını aşıyor. Daha parlak renkler, daha büyüleyici tasarımlar ile buluşuyor.

Şıklığın detaylarda saklı olduğunu ünlü modacılardan dahi duyuyoruz.  Aksesuarlar, kombinlerimiz için oldukça önemli. Sıradan günlük bir elbiseyi kokteyl elbisesine, yıpranmış bir jean pantolonu şık bir parçaya kolaylıkla dönüştürebiliyorlar. 2019 yılının aksesuar trendlerinde ise sınır yok.

Büyük Beden Abiye Seçimi

Bu sezon sokaklar parıldıyor. Günlük ve spor parçalar taş aksesuarlar ile büyüleyici bir görünüme kavuşuyor. Yıldızlar ve gezegen temalı aksesuarlar oldukça revaçta.

Bir kombinin tamamlayıcı aksesuarıdır ayakkabı ve çanta. Bu yıl bel çantalarına rastlıyoruz girdiğimiz her ortamda.  Spor olarak bildiğimiz bel çantaları, taşlarla parıldıyor ve akşama sıçrıyor. Artık klasik, spor, abiye her türlü kombinimize uygun bel çantaları vitrinleri süslüyor. Spor ayakkabılardaki pırıltılı taş aksesuarları gördünüz mü? Bu yıl günlük kombinlerimizde bile pırıl pırıl parlayacağız.

Oversize kolyeler özellikle kış kombinlerimizin vazgeçilmez parçaları. 2019 ilkbahar-yaz trendleri arasında yerini alıyor. Gömleklerinizin açık yakasından aşağıya sarkan yada bir gece elbisesinin göğüs dekoltesinde parlayan zinciriyle uzun kolyeleri sık sık görebilirsiniz.

Tüyler her yerde. Şık topuklu terliklerimizin üst kısımlarında yada küpemizin uçlarında bol bol  kullanacağız. Kokoş bir sezon bizi bekliyor.  Tüyler hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor.

aksesuarlar

Günlük kıyafetler zincirlere teslim. Yakadan eteklere birçok farklı formda karşımıza çıkan zincir aksesuarlar özellikle sokak stillerinin vazgeçilmezi haline gelecek.

Özellikle sallantılı küpeler bu sezon oldukça revaçta.  Küpelerde de uyumsuzluk ön planda.  Ayrıca birden fazla kulak deliği ve her birine farklı tarzda küpe kullanarak ezber bozabilirsiniz.  Abartmak 2019 yılında serbest.

İçimizdeki sofistike çocuğu açığa çıkarmaya şapkalardan başlıyoruz. Bu sezon şapkalar sıra dışı. Dev markaların koleksiyonlarında özellikle tül detaylar dikkat çekiyor.   Bu şapkaları vintage güneş gözlükleri ile kombinlemeyi deneyebilirsiniz.  Özellikle 50’li yılların kedi gözü güneş gözlükleri, aksesuar trendleri arasında.

Birkaç sezondur ön planda olan kalın saç bantları bu yıl derinin renkleri ile buluşuyor. İster toplu ister dağınık olsun saç bandı ile tamamlanmış saçlarla trendleri yakalayacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu