Güzellik

Mezuniyet Makyajı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mezuniyetinizde nasıl makyaj yapmalısınız?

Yaz aylarının gelmesiyle beraber okullarda kapanmaya başladı. Hatta son sınıf öğrencileri için mezuniyet vakti geldi çattı. Elbise arayışlarına çıkılmaya ve kuaför randevuları alınma başlandı. Peki, “Mezuniyette makyaj nasıl yapılır? Mezuniyet makyajı nasıl olur?” gibi sorularınız var mı? Eğer bu soruların cevabını merak ediyorsanız, sizin için hazırladığımız bu makaleye göz atabilirsiniz. Mezuniyet Makyajı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç Bakımında Çiçeklerin Doğallığını Kullanın

Mezuniyet Makyajı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşınız genç olduğu için ve okul mezuniyetine gideceğiniz için abartıdan uzak yaşınızın el verdiği şekilde makyaj yapmanız daha doğru olacaktır. Bu nedenle doğal taranmış saçlar, hafif dudaklar ve güzel bir eyeliner ile ortamda ışık saçabilirsiniz.

BB krem sayesinde yüzünüze taze ve doğal bir görünüm verebilirsiniz. Tabi bunu da abartmadan sürmek gerekiyor. Demin de söylediğimiz gibi abartıdan kaçan sade ve doğal bir makyajı tercih etmelisiniz. Yaşınız daha genç ve bu nedenle gençliğinizi yüzünüzün enerjisini kullanmanız en doğrusu olacaktır. İlerleyen yaşlarda zaten yüzünüzde olgunlaşacağı için şu an gençliğinizi doğru kullanın.

Ruj konusunda da ten renginize ve göz makyajınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Işıltılı parlak tonlar kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu