Moda

2019 Mayo ve Bikini Trendleri Nelerdir?

Bedene Göre Mayo Ve Bikini Seçimi

2019 Yılı yaz sezonunda, birbirinden renkli ve cesur modellerle karşılaşacağız. Eski sezonların güncellenmiş versiyonlarının da yer aldığı 2019 mayo ve bikini trendleri, içerisinde kendimizi rahat ve mutlu hissedebileceğimiz modelleri trend olarak benimsiyor. Modern ve trend görünmek için, tatile çıkmadan 2019 mayo ve bikini trendleri isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Beyaz Pantolon Kombin Nasıl Yapılır?

2019 Mayo ve Bikini Trendleri

2019 Mayo ve Bikini Trendleri

Retro Modası

Özellikle 80’ li yıllarda Bond kızlarından ilhan alan görüntüler, bu sezon plajlarda yerini alıyor. Feminen ve seksapelliğin ön planda olduğu modeller, özellikle üçgen bikini üstü ve derin bacak oyuntusu ile dikkat çeken bikini altları çiçek baskılarla şenleniyor.

2019 Mayo ve Bikini Trendleri2019 Mayo ve Bikini Trendleri2019 Mayo ve Bikini Trendleri

Detay Modası

Tek parça mayolar için de geçerli olan bu trendde, bel bölgesinde vurgulanan zincir ya da kemer detaylar dikkat çekiyor. Özellikle bağcık ayrıntıları 2019 bikini ve mayo modası içerisinde fazlaca yer alıyor.

2019 Mayo ve Bikini Trendleri

Sörf Modası

Tek parça ve bedenin üst kısmını tamamen saran sörfçü mayoları, bu sezon çiçek desenler ve renklerle ön planda. Ne kadar sportif olduğunuzu plajlara yansıtmanın zamanı geldi.

2019 Mayo ve Bikini Trendleri2019 Mayo ve Bikini Trendleri

Yüksek Bel Modası

Kullandığımız tüm alt parçalarda tercih ettiğimiz yüksek bel kesim, 2019 mayo ve bikini modası içerisinde yerini alıyor. Özellikle bel bölgesindeki fazlalıkları gizlemek için ve bacak boyumuzu daha uzun göstermek için tercih edebileceğimiz yüksek bel bikini alt parçalar, kemer aksesuarları ile göz dolduracak.

2019 Mayo ve Bikini Trendleri2019 Mayo ve Bikini Trendleri

Dokulu Kumaş Modası

Genellikle soft renklerle beraber kullanılması gereken dokulu kumaşlar, 2019 mayo ve bikini modası içerisinde oldukça fazla yer alıyor. Bu yapılı kumaşlar hem mayo hem bikini de muhteşem görünüyor. Bu kumaşlar ile tercih edeceğimiz mayo ve bikinilerin, detaysız ve sade olmasına dikkat etmeliyiz.

2019 Mayo ve Bikini Trendleri

Asimetri Modası

Yine 80’li yıllardan esinlenilen asimetri trendi, mayo ve bikinilerde de kullanılıyor. Oldukça göz alıcı bir görüntü oluşturan asimetrik detayları kullanırken düz renk seçimi önemlidir. Zaten fazlaca dikkat çeken asimetrik detaylar, desenlerle birleştiğinde fazla gelecektir.

2019 Mayo ve Bikini Trendleri2019 Mayo ve Bikini Trendleri

Desen Modası

2019 yaz sezonunun favori desenleri olan leopar ve zebra desenler, 2019 mayo ve bikini modası kapsamında vitrinlerde yerini alıyor. Bu cesur desenler, kumsalda herkesin dikkatini üzerine çekmek isteyen kadınların tercihi olacaktır. Bikini modellerinde birkaç sezondur devam eden alt üst uyumsuzluğu, leopar ve zebra deseni kullanmak isteyenler için oldukça yerinde bir tercih olacaktır. Fazlaca dikkat çeken bu desenleri daha soft renklerle kombinlemeyi düşünebiliriz.

2019 Mayo ve Bikini Trendleri2019 Mayo ve Bikini Trendleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu