Güzellik

Saçları Daha Gür Gösterecek Pratik Çözümler

Saçlarınızın gür görünmesini istiyorsanız bu çözümler size göre

Saçlarınızın ince telli olmasından ve sönük görünmesinden şikayetçiyseniz, sizlere vereceğimiz bir kaç ipucu sayesinde saçlarınızı olduğundan daha gür ve güzel gösterebilirsiniz. Bakalım saçlarınızı daha gür hale getirmeniz için neler yapmanız gerekiyor? Sizler için hazırladığımız bu makale sayesinde saçlarınız daha güzel bir görünüme kavuşacak. Saçları Daha Gür Gösterecek Pratik Çözümler

Mezuniyet Makyajı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saçları Daha Gür Gösterecek Pratik Çözümler

İsterseniz yavaş yavaş beklediğiniz pratik çözümleri size anlatmaya başlayayım. Saçınızı yıkamak ya da kurutmak için yeterli vaktiniz yoksa, aceleyle hazırlanıp çıkmanız gerekiyorsa, saç spreyi kullanabilirsiniz. Saçlarınızı uçlarından tutarak havaya kaldırın ve spreyi sıkın. Ardından parmaklarınızla istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Başka bir yöntemde ise saçlarınızı örerek kullanacaksanız işinize yarayacaktır. Bu yöntemi genel olarak bilirsiniz gerçi ama biz yine de sizle paylaşalım. Örmüş olduğunuz saçı sağ ve sol taraflarından çekerek bollaştırırsanız, daha gür görünecektir.

Saçlarınızı kurutup şekil verdikten sonra kafanızı aşağıya doğru eğip biraz da bu şekilde fön makinesi tutarsanız yine daha gür bir görüntü elde edebilirsiniz.

Duştan çıktıktan sonra nemli olan saçlarınızı iki yana ayırarak topuz şekline getirirseniz ve bu şekilde kurutursanız, saçınızı saldığınızda doğal dalgalara kavuşmuş gür bir görüntü elde edersiniz.

Saçlarınızda daha gür bir görüntü yakalamak için, kuruturken tarak kullanmamalısınız. Ellerinizi kullanarak kurutursanız, hem daha kabarık görünür hemde ısıdan zarar görmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu