Güzellik

Tırnak Sticker nasıl uygulanır ?

En İyi Sticker Hangisi?

Tırnak Sticker Nedir?

Tırnak stickerları, tırnakları süslemek üzere hazırlanmış renkli, küçük şekillerden oluşmaktadır. Uygulaması çok pratiktir ve sonucu oldukça güzel olan iyi bir tırnak süsleme seçeneğidir. Stickerlar güçlü yapışkana sahip olmaktadır. Tırnak çıkartmaları oje uygulamasından daha pratik olduğu için zaman kaybetmeden hızlı bir şekilide uygulanabilmektedir. Tırnaklarınızı renklendirip eğlenceli hale getirmek oldukça basit.

Takma Kirpik Kullanım Rehberi

Tırnak stickerlarının çeşitleri arasında; deseni tüm tırnağı kaplayanlar, oje görünümü veren tek renkliler, küçük yapıştırılan şekiller yer almaktadır. Çıkartmaların şekilleri arasında minik karikatür, çiçek, hayvanlar da bulunuyor.

Tırnak çıkartmalarınızı uygulamadan önce, doğal tırnaklarınızın güzel ve temiz olduğundan emin olmanız gerekir. Amacınız tırnak çıkartmalarını uyguladığımızda doğal tırnaklarınıza benzemesidir. Öncelikle tırnaklarınızı şekillendirmek önemlidir. Tırnaklarınızı düzelterek eşit olduklarına emin olun. Tırnaklarınızı şekillendirerek güzel bir görünüm elde edebilmeniz için tırnak törpüsünden yararlanabilirsiniz.

Tırnak Sticker Nasıl Uygulanır?

  • Uygulamaya başlamadan önce tırnaklar tamamen temizlenir.
  • Tırnaklarınızın yağsız ve kuru olmasına özen gösterin.
  • Tırnaklar uzunsa törpülenerek şekillendirilir.
  • İlk olarak çıkartmaları yapıştırmadan önce tırnağın üzerine ince bir kat baz (astar) oje sürülür.
  • Oje kuruduktan sonra cımbız vb. aparat yardımıyla tırnak süsü (sticker) kağıttan ayrılır ve tırnakta istenilen noktaya koyulur.
  • İyice yapışması için bir süre bastırılır.
  • Tüm tırnaklara istenildiği şekilde sticker yapıştırma uygulaması yapılabilir.
  • Sticker üzerine şeffaf oje ince bir kat olacak şekilde sürülür ve kuruması beklenir. Bu şekilde tırnaklar parlar ve tırnak süslerinin daha uzun kullanımı sağlabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu