Güzellik

2019 Gelin Başı Modelleri

Abiye Saç Modelleri

İyice araştırıp senin için en uygun gelinliği buldun. Peki o muhteşem günde görünümünü tamamlayacak saçına ve makyajına karar verdin mi?  Yıllardır hayalini kurduğun bu özel günde kusursuz görünmek için sana, saçlarına ve yüz şekline uygun bir gelin başı modeli seçmelisin.  Gelin başı modeli seçerken sadece yılın trendi değil, seçtiğin gelinlik modeli ve düğünün olacağı mekan da oldukça önemli. Saçlarını açık kullanmak, dağınık veya sımsıkı bir topuz yaptırmak, romantik bir örgü modeli seçmek arasında sıkışıp kaldıysan yazımıza bir göz atmalısın.

2019 SAÇ VE MAKYAJ MODASI

En Popüler Gelin Başı Modelleri

2019 saç trendlerinde doğallık ön planda. Doğal hafif dalgalı saçlar ve küçük bir saç aksesuarı ile sende bu modaya uygun harika bir gelin olabilirsin.

Son yıllarda sımsıkı topuzlar yerine salaş gelin başı modelleri göze çarpıyor. Doğal görünüm, saç modasında da ön planda.  Yarım toplanmış ve doğal görünüm almış saçlarına, gelinliğine uygun romantik çiçekler ekleyerek tüm misafirlerinin dikkatlerini üzerine çekebilirsin.

Düğün gününüzde saçlarınızda bohem ve romantik bir görünüm elde edebilirsin.  Bunun için örgüleri kullanabilirsin.  Özellikle kır düğünlerinde tercih edebileceğin dağınık örgü modeller bu özel günde sade ve romantik bir görünüm elde etmeni sağlayacaktır.

Düğün gününde zarif bir görünüm elde etmek için ensede dağınık toplanmış bir topuz kullanabilirsin.  Bu model sana klasik ve elegan bir görünüm kazandıracaktır. Saç rengine kontrast saç aksesuarları seçimi modern bir görünüm kazandıracaktır.

Seçtiğin gelinlik modelinin sırtı açık ise atkuyruğu gelin başı modelini deneyebilirsin. Özellikle sade bir düğün törenine sahipsen atkuyruğu modelini deneyebilirsin. Gelinlik modelin ve saç boyun uygunsa atkuyruğu modelini hacimli ve dalgalı kullanmayı deneyebilirsin.

Kır düğünü ya da kumsal düğünü yapmayı planlıyorsan açık bıraktığın saçlarına çiçekli taç yada toka ile tutturulmuş duvağınla muhteşem görünebilirsin.  Seçtiğin çiçeklerin boyutu ne kadar büyürse dikkatler o derece saçlarına yoğunlaşacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu