Magazin

Burcunuza Göre Kıyafet Seçimi

Kıyafet seçiminde burçların etkileri

Burcunuzun karakter yapısına olduğu kadar giyim tarzınızı ve günlük kıyafet seçimi konusunda da etkileri olduğunu biliyor muydunuz? Burcunuzun kıyafet seçimi konusunu nasıl etkilediğini merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız yazıyı okumalısınız.

Erkeklere Hediye Olarak Ne Alınır?

kıyafet seçimi

Koç Burcu

Sadelikten yana olan koç burçları, giyim tercihlerinde de tek renk ve sadelikten yanadır. Karmaşık kombinlerden hoşlanmazlar.

Boğa Burcu

Pratik olan boğa burcu kıyafet seçiminde de rahatlıktan yanadır. Gösterişli kıyafetlerden hoşlanmazlar.

İkizler Burcu

İkizler burcu tarzlarında sık sık değişim yapabilirler. Modern ve Retro parçaları beraber kullanarak farklı tarz yakalayabilen hayal gücü yüksek bir burçtur.

Yengeç Burcu

Tarzları ile dikkat çeken yengeç burcu, iddialı parçaları kullanmayı severler. Dikkat çeken renkler ve farklı parçaları kombinlemeyi başarırlar.

Aslan Burcu

Aslan burcu kıyafet seçiminde zarifliği ile ön plandadır. Kullandığı parçalarda aşırıya kaçmadan şıklığı kolayca yakalayabilirler.

Başak Burcu

Günlük kombinlerinde risk almaktan çok hoşlanmayan başak burcu, kıyafet seçiminde de oldukça titiz ve uyumlu davranır.  Kıyafetleri her zaman temiz ve ütülüdür.

Terazi Burcu

Ruh haline göre kolayca tarz değiştirebilen terazi burcu, ne giyerse giysin kendine yakıştırabilir.  Bazı günler iddialı kombinlerle karşımıza çıkarken, bazı günler sade ve gösterişsiz kombinlerle karşımıza çıkarlar.

Akrep Burcu

Burçlar arasında kıyafet seçimine en az zaman ayıran burç akrep burcudur.  Standart kıyafetleri vardır. Alışılmışın dışında kombinler yapmayı sevmezler.

Yay Burcu

Bohem tarzı benimseyen yay burcu, rahat ve hareketlerini kısıtlamayan kombinleri seçmeye özen gösterirler.

Oğlak Burcu

Yeniliklere oldukça açık olan oğlak burcu, pahalı ve şık giyinmeyi sever. Hafif bir marka takıntısı da olabilir.  Kıyafet seçimi ve tarzıyla dikkat çeken bir burçtur.

Kova Burcu

Kendine özgü bir tarzı bulunan kova burcu, modanın kalıplaşmış giyim tarzına baş kaldırırlar. Giyim tarzı ile moda ikonu olmaya aday burçlardır.

Balık Burcu

Kıyafet konusunda risk almayı sevmeyen balık burcu, kolay kolay farklı tarzları denemezler. Yumuşak ve soft renkleri tercih ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu