Büyük Beden

Büyük Beden Maskülen Tarz Kombinleri

Maskülen tarzı sevenler buraya...

Çoğu kişinin maskülen olarak bildiği kelime aslında Türkçe’ye maskulen olarak geçmiştir.Ama genel olarak bilinen maskülen olduğu için her kes bu şekilde kullanıyor. Bunun yanında Latince masculinus sözcüğünden Fransızca’ya geçiş yapmıştır. Anlam olarak da erkeği andıran, erkeğe benzeyen ve erkeksi anlamında kullanılıyor.

Büyük Beden Oversize Kombin Önerileri

Maskülen tarz için ipuçları burada

Koyu renkler tercih edin

Erkeksi diyebileceğimiz koyu tonlar tercih etmeye özen gösterin. Lacivert, koy yeşil, kahverengi gibi renkler genel olarak erkeklerin seveceği renklerdir. Bu renklerdeki bir gömlek ve ceket kombini yaptığınızda şık ve sert bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca takacağınız şapka, kemer ve ayakkabıların da bunlara uyum sağladığından emin olmalısınız.

İş stilini ön planda tutun

Yine koyu renk tercih edebileceğiniz takımlar ve bu takımlara giyeceğiniz gömlek ya da tişörtler sizi daha katı bir havaya sokacaktır. Siyah çizgili bir pantolon, üzerine beyaz bir gömlek ve koyu renk bir ceket deneyebilirsiniz. Sizde göreceksiniz ki sert ve bir o kadar da güçlü bir imajınız olacak.

Saçlarınızı da modanıza uydurun

Maskülen bir görünüm elde etmek istiyorsanız saçlarınızı da bu modaya uygun bir şekle çevirmeniz gerekiyor. İsterseniz kısacık kestirin, isterseniz küt ya da uzun saça sahip olun, yapacağınız modeli kıyafetlerinize uydurmazsanız, maslüken bir havaya sahip olamazsınız.

Maskülen olduğunuz kadar feminenliği de ortaya çıkarın

Unutmayın ki dünyada çoğu kişinin kabul ettiği şeylerden biri de zıtlıkların güzelliğidir. Maskülen giyim tarzına sahipseniz, ufak dokunuşlarla feminenliğinizi de ortaya çıkarın. Mesela yüksek ben bir pantolonun ya da takım elbsenizin altına şık bir stiletto giymeyi deneyin. Aradaki uyumu yakaladığınızda kendinizi bir o kadar daha beğenmeye başlayacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu