Büyük Beden

Büyük Beden Mayo Ve Bikini Seçimi

Büyük Beden Plaj Şıklığı

Büyük bedene sahip kadınların genel problemi vücutlarını saklamak zorunda olduklarını düşünmeleridir. Birkaç sezon önce büyük beden mayo ve bikini pazarı oldukça kısıtlıydı. Fakat son dönemlerde yeni tasarımcıların mucize tasarımları seçim olanağımızı arttırdı. Özellikle kısıtlı olduğunu düşündüğümüz renk skalasında farklı renkler ve desenler ile büyük  beden mayo ve bikini seçimi oldukça kolaylaştı.

Büyük Beden Kadınlar Nasıl Giyinmeli? En Önemli İpuçları

Büyük Beden Mayo Ve Bikini Seçimi

Mayo ve bikini seçimi yapmadan önce mutlaka bir boy aynası önünde bedenimizin kamuflaja ihtiyacı olan kısımlarını belirlememiz gerekiyor. Kendimize karşı dürüst olmamız seçeceğimiz mayo ve bikininin bedenimizde daha güzel durmasını sağlayacaktır. Seçeceğimiz mayo ve bikini ile daha orantılı bir vücut görünümü elde edebiliriz.

Siyah rengin daha zayıf gösterdiği bir gerçek. Fakat renkler konusunda kendimizi kısıtlamamıza gerek yok. Önemli olan seçeceğimiz renkleri doğru yerlerde kullanabilmek. Mavi, lacivert, kahverengi ve mor siyah rengine alternatif renkler olarak aklımızın bir köşesinde kalsın. Bu koyu renk tonlarını, kamufle etmek istediğimiz bölgelerde kullanarak plaj şıklığını yakalayabiliriz.

Tek parça mayolar özellikle göbek bölgesinde fazlalıkları olan kadınların tercih edebileceği modellerdir. Astarlı tek parça mayolar vücudu toparlar ve daha fit gösterir. Göbek bölgesindeki fazlalıkları gizlemek için drapeli mayoları ya da kuşaklı mayo modellerini de tercih edebiliriz.

Göğüs bölgesinde fazlalıklarımız varsa halterci kesim yada derin v yaka kesimli mayo ve bikinileri tercih etmemiz doğru seçim olacaktır. A kesim eteğe sahip mayo ve bikini modelleri de kalça bölgesinde toplanan fazlalıkları kamufle etmekte başarılılar.Seçeceğimiz mayo ve bikinide desenlerin küçük boyutlu olmasına özen göstermeliyiz. Tercihimizi düz renkten yana kullanacaksak ten rengimize yakın renkleri seçmemiz bir göz yanılmasına sebep olacağından daha ince görünürüz. Ön plana çıkarmak istediğimiz bölgelerimizi sezonun canlı renklerini seçerek daha belirgin hale getirebiliriz. Bikini seçiminde bel bölgesine vurgu yapan yüksek bel alt parçaların seçimi doğru olacaktır. Bel bölgesi ince ise kemerli yüksek bel bikinilerle oldukça gösterişli görünebiliriz.

Bikini ya da mayo seçimini yaptıktan sonra modaya uygun renklerde pareolar, file veya tülden yapılmış plaj kıyafetleri ile bu sezonun plaj modasını yakalamış olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu