Büyük Beden

Büyük Bedende Zayıf Gösteren Hileler

Büyük beden kadın giyimde ince gösteren kıyafetler ve hileleri.

Fazla kilolarınızı gizlemek istiyorsanız fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, sizler için vereceğimiz bu tavsiyeler sayesinde vücudunuzu daha zayıf gösterebilirsiniz. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan kısa kısa yapabileceğiniz hileleri ve tercih etmeniz gereken kıyafet modellerini anlatmaya başlayalım. Büyük Bedende Zayıf Gösteren Hileler

Büyük Beden Giyimde Temel Stil Kuralları

Büyük Bedende Zayıf Gösteren Hileler

Dikine çizgili kıyafetler tercih edin

Bu erkek kadın demeden neredeyse herkesin bildiği bir hiledir. Dikine çizgiler göz algısını daha uzun ve zayıf olduğunuz yönde etkiler. Yatay çizgiler ise vücudunuzu daha basık ve kilolu gösterecektir.

Ortadan fermuarlı elbise ve etekler

Ortadan ikiye bölünmüş ve fermuara sahip elbise ve etek modellerini tercih edebilirsiniz. Ortadan ikiye bölünmüş elbise modelleri, insanların göz algısını vücudunuzun ortasına çekecektir ve bu sayede daha ince görünebileceksiniz.

Kalın bacaklara midi etekler

Bacaklarınızın kalın olmasından şikayetçiyseniz, midi etekler sizin kurtarıcınız olabilir. Gizlemek istediğiniz kısımları kimseye fark ettirmeden, göz alıcı bir şekilde gizleyebilirsiniz.

Siyahın zarafeti

Çoğu insanın bildiği gibi siyah fazlalıkları gizlemeye yarayan en önemli renktir. Bu nedenle sizde baştan aşağı siyah bir kombin yapıp kendinizi daha ince gösterebilirsiniz.

Uzun etekler deneyin

Hafif bol bir tişört ve uzun bir etek giyebilirsiniz. Tişörtünüzü eteğinizin içine sokarak belinizi ince gösterebilirsiniz. Ayrıca etek ve tişört ikilisi de biraz bol olacağı için beliniz ince vücudunuz daha güzel görünecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu