Büyük Beden

Büyük Beden Sokak Modası

Büyük Beden Günlük Giyim Rehberi

Günümüz giyim trendlerini, büyük beden giyimde de yakalamak zor değil. Büyük beden sokak modası da takip edilmesi gereken trendlerden biri. Özellikle rahatlığın ve şıklığın bir arada olduğu büyük beden sokak modası konusunda sıklıkla kullanabileceğin parçaların doğru kombinlenmesi konusunda önerilerimiz var.

Büyük Beden Ofis Şıklığı

Büyük Beden Modern ve Şık Görünmek Zor Değil

Sokak modasının ilk sırada gelen parçası yırtık ve nakışlı jean pantolonlar. Her kesim ve her kalıpta moda olan jean pantolonlar, nakış ve taş işleme detaylarla büyük beden sokak modasında yerini alıyor.  Rengarenk bluzlar ve tshirtler ile kombinleyebileceğimiz jean pantolonlar, kısa veya püskül paçaları ile dikkat çekiyor.  Nakış yazılı üstlerle kombinleyebileceğimiz jean pantolonumuz ile bu sezonun sokak modasını yakalayabiliriz.

Birbirinden alımlı çiçek motifleri bu sezonun büyük beden sokak modasının vazgeçilmezi arasında yerini alıyor.  Özellikle uzun elbiseler ve bluz modellerinde sıklıkla kullanılan çiçek motiflerini küçük boyutlu seçmemiz gerekiyor.  Seçtiğimiz motifli parçaları neon çoraplar ve babet ayakkabılar ile rahatlıkla kombinleyebiliriz.

Dantel detaylar sokak modasında tercih edebileceğimiz ayrıntılar arasında.  Seçtiğimiz günlük bir gömleğin yakasında yada belden bağlamalı bir bluzun içine giyeceğimiz dantel detaylı büstiyer ile şıklığımızı tamamlayabiliriz.  Özellikle yakasında ve kollarında dantel detaylı büyük beden elbiseler sandaletlerle kombinlenerek sokak modasına uyum sağlıyor.

Asimetrik kesim üstler, çizgi ve puantiye baskılarla buluşuyor, büyük beden sokak modasını şekillendiriyor. Taytlarımızı oversize bluzlarımızla kombinlemek, rahatımızdan ödün vermeyerek modaya uymamızı sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu