Moda

Burberry İlk Monogram Koleksiyonunu Tanıttı

Yeni koleksiyon Gigi Hadid ile tanıtıldı

Dünyanın en bilindik moda markalarından biri olan Burberry, ilk monogram koleksiyonunu çıkartıyor. Kreatif Direktör Riccardo Tisci tarafından tasarlanan yeni koleksiyonun kampanya yüzü Gigi Hadid oldu. Yeni koleksiyon 22 Mayıs tarihinde Burberry mağazalarında ve internet sitesinde satışa sunulacak. Burberry İlk Monogram Koleksiyonunu Tanıttı

Salvatore Ferragamo Deri Güneş Gözlüklerini Tanıttı

Burberry İlk Monogram Koleksiyonunu Tanıttı

Koleksiyon ünlü fotoğrafçı Nick Knight tarafından çekildi. Bunun yanı sıra Stilist Katy England, Sanat Direktörü Saville, makyaj sanatçısı Isamaya Ffrench ve saç stilisti Gary Gill gibi isimlerde çalışmada yer aldı.

Kreatif Direktör Tisci kampanya ile ilgili açıklamalarında, “Gigi ile uzun bir süredir çalışmak istiyorum ama doğru zamanı ve doğru projeyi beklemem gerektiğini biliyordum. Tüm ailesi için sevgim ve saygım sonsuz bu yüzden böyle özel bir kampanyada çalışmak çok güzeldi. Projeye çok fazla enerji ve tutku kattı, her karaktere sorunsuzca büründü. Bu özellikleri Gigi’yi zamanımıza şekil veren nadir kadınlardan biri yapıyor. Sadece güzelliğiyle değil, yeteneği, zerafeti ve azmi sebebi ile onunla yeniden çalışmayı çok isterim” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu