Moda

Rihanna Fenty İsimli Markası İçin Poz Verdi

Rihanna'nın yeni markası gün yüzüne çıkıyor

Bildiğiniz üzere Rihanna uzun zamandır kendi lüks markası üzerinde çalışmalar yapıyor. Hatta bu Fenty isimli marka sayesinde LVMH grubu çatısı altında marka aratan ilk siyah, kadın olmayı da başardı. Rihanna’nın yaklaşık bir senedir üzerinde çalıştığı Fenty isimli markanın koleksiyonu 29 Masyıs tarihinde satışa sunulacak. Rihanna Fenty İsimli Markası İçin Poz Verdi

Burberry İlk Monogram Koleksiyonunu Tanıttı

 

Rihanna Fenty İsimli Markası İçin Poz Verdi

Koleksiyonuna ait parçalarla birlikte T-Magazine’in karşısına geçen Rihanna, kendi markasından ayakkabı, kıyafet, gözlük ve aksesuarlarını tanıttı. Koleksiyonun en ucuz parçasının 200 dolar yani yaklaşık olarak 1300 lira gibi fiyatla satılan tişörtlerin olduğunu da belirtelim.

Dior, Louis Vuitton ya da Fendi’ye göre fiyatların daha uygun olduğunu belirtelim. Rihanna’nın amacı biraz da ulaşılabilir lüks marka olmak olabilir. Tabi yeni bir marka olduğu için çıkış fiyatları uygun tutuluyor da olabilir.

Rihanna’nın yeni markası Fenty, dil, din, ırk, zayıf ya da kilolu fark etmeksizin 42 bedene kadar üretim yapacak. Koleksiyonunu hazırlarken, doğduğu yer olan Barbados’tan ilham aldığını söyleyen yıldız markasıyla ilgili olarak “Güçlü ve sinirli” sıfatlarını yakıştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu