Magazin

Game of Thrones Final Sezonu İçin İmza Toplanıyor

GoT final sezonunu beğenmeyenler toplanıyor

Dünyanın en popüler dizilerinden biri olan hatta belki de şu an için bir numaralı dizi olan Gamze of Thrones, final sezonunu bildiğiniz üzere başladı. Hatta dizinin bitmesine bir bölümün kaldığını da belirtelim. Dizinin hayranlarına bakacak olursak, 8 sezonluk dizinin en kötü sezonunun, final sezonu olduğu belirtiliyor. Game of Thrones Final Sezonu İçin İmza Toplanıyor

Game of Thrones Yeni Bir Rekor Kırdı

Game of Thrones Final Sezonu İçin İmza Toplanıyor

Uzun süredir beklenen Game of Thrones final sezonunu dizinin haranları pek fazla beğenmemiş olacaklar ki, yeniden çekilmesi için imza kampanyası başlattılar. Yeteri kadar iyi olan bir yazarla tekrardan çekilmesi için başlatılan kampanyada şu ana kadar 230 bin imza toplandı.

Kampanyayı başlatan kişiler açıklamada,David Benioff ve D.B. Weiss, sırtlarını dayayacakları bir kaynak materyal (örneğin kitaplar) olmadığında yetersiz yazarlar olduklarını ispatladılar. Bu dizi anlamlı bir final sezonunu hak ediyor. Beklentilerimi boşa çıkart ve bunu gerçekleştir, HBO!” ifadelerine yer verdi.

Kampanyaya katılmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Dizinin yayınlanan son iki bölümü The Bells ve The Last of the Starks seyircilerden karışık tepkiler almış ve dizi tarihinin en düşük puanlarına maruz kalmıştı. Tüm bu olanlardan sonra iki gün sonra yani 19 Mayıs’ta yayınlanacak final bölümüne gelecek tepkiler büyük merak konusu. Bakalım final bölümüyle tepkilerin ne olacağını hep birlikte göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu