Magazin

Mariah Carey İkon Ödülünü Kazandı

Mariah Carey ödülü hayranlarına adadı

Geçtiğimiz gün düzenlenen etkinlikle birlikte Mariah Carey Billboard Müzik Ödüllerinin en önemlilerinden biri olan İkon Ödülü’nü aldı. Carey hit şarkılarından birini söyledikten sonra kariyerini anlatarak hayranlarına teşekkür etti. Mariah Carey İkon Ödülünü Kazandı

Serenay Sarıkaya Ayrılıkla İlgili Açıklama Yaptı

Mariah Carey İkon Ödülünü Kazandı

Mariah Carey ödülü aldığı sırada, “Çok heyecanlıyım! Gerçekten, Billboard’a listelerde yükselmeme izin verdiğiniz için teşekkür ederim. İkon? Ben gerçekten kendim hakkında böyle düşünmüyorum. Müzik yapmaya geçinmek ve kendimi ifade etmek için başladım. Sadece yaşamaya değer olduğumu hissetmek için bir şeyler yaratmak istiyordum. Ve eğer bir şey öğrendiysem, o da hayattaki her şey Tanrı ile mümkün.

Bütün dramalara, kariyerimin inişlerine ve çıkışlarına girmeden hepimiz bunu gördük, hepimiz hatalar yaptık hatta hakkımda komik fotoğraflar bile yapıldı. Sanırım her zaman kendimi yabancı gibi hissettim. Hiç bir yere ait olamayan biri gibi. Ve hala, bu dünyadaki her şeyde başarılı olabileceğine inanan, kaybolmuş melez bir çocuk gibi hissediyorum. Ama ve bu gerçek, inandım çünkü zorundaydım. Gerçek şu ki, hayatımı müziğe, Tanrıya ve daha önce tanıdığım kimseye benzemeyen hayranlarıma adadım. Beni sevgileri ve bağlılıkları ile cehennemin en derinlerinden çıkardılar. Benimle bu inişli, çıkışlı ve zorlu yolculukta olan herkese teşekkür etmek istiyorum. Hem benim hem de sizin zorluklarınızda. Ve yıkılmadan dimdik ayakta duranlar için. Ve sürekli ayağa kalkıp, tutunup, dimdik duran, inanmaya devam eden ve yükselenleri bu gece kutluyorum. Ve yazdığım şarkıların hayatlarını kurtardığını söyleyenler, size teşekkür ediyorum çünkü siz benimkini kurtardınız. Ve bunun için size sonsuza dek minnettar olacağım. Sizi seviyorum. Çok teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu