Moda

Medicine klibindeki Jennifer Lopez Mayosundan İster Miydiniz?

Jennifer Lopez'in Medicine klibindeki mayo sudan ucuz!

Yılların yaşlandıramadığı süper starlardan biri olan Jennifer Lopez geçtiğimiz günlerde yeni bir klip yayınladı. Kısa süre içerisinde YouTube üzerinde 11 milyon izlenmeye çıkan klipte Lopez, her zaman olduğu gibi birbirinden cesur haller içerisindeydi.

Büyük Beden Mankeni Buse Şahin Röportajı

Medicine klibindeki Jennifer Lopez mayosu 135 TL’ye satılıyor!

Pretty Little Thing isimli marka Medicine klibineki kıyafetlerden esinlenerek özel bir koleksiyon çıkarttı. Tabi buradaki ana amaç Jennifer Lopez gibi büyük bir markayı arkasına alarak, yoluna emin adımlarla devam etmek olsa da, uygun fiyatıyla böyle bir ürün çıkarmış olması da kadınları mutlu eden bir gelişme. Dünyanın en önemli şarkıcılarından birinin klibindeki mayoyu giymek, çoğu kişinin hayalidir. Böyle bir ürünü 135 TL gibi bir rakama bulmak da hepten sevindiren bir gelişme oldu.

Tüm bunların dışında mayayı piyasaya süren markanın da epey ünlü olduğunu belirtebiliriz. Geçtiğimiz yıl, Kourtney Kardashian, marka için çeşitli tasarımlar yapmış ve tanıtımında yer alıp ses getirmişti. Yani böyle ünlü bir markanın 18 sterline Jennifer Lopez’in mayalarını yapıp satışa sunması oldukça sevindirici bir haber.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu