Magazin

Nusret 8 Mart’tan Sonra Bir Kez Daha Ücretsiz Olacak!

Nusret 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklara ücretsiz olacak

Kendine has hareketleri sayesinde sosyal medya fenomeni haline gelen Nusret, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü‘nde bir jest yapmış ve kadınları özel bir menü ile ağırlamıştı. Şimdi de o jestin bir benzerini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘nda da yapacak.

Yıldız Tilbe’nin tarzı Kendall Jenner’a benzetiliyor!

View this post on Instagram

23 Nisan ulusal egemenlik çocuk bayramına özel olarak 05-18 yaşındaki herkese 23 Nisan günü bütün dünyadaki nusret ve saltbae lerde hamburger ? patates ? kızartmasi milkshake ve selfı. siz bizim geleceğimiz siniz hepinizi seviyorum.#saltbae #saltlife #salt I’m so happy to celebrate our national celebration April 23rd National independence and youth celebration of turkey lwoul like to invite our future all the kids between 5 years old to 18 years old can come lunch and enjoy complementary burger with milkshakes and French fries and Selfie in our restaurant all over the world come be our guest because future in your hands #saltbae #saltlife #salt

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

Nusret’te 23 Nisan’da 05-18 yaş arasına hamburger menüsü bedava olacak!

Saltbea hareketiyle dünyada kendisinden söz ettiren Nusret, Instagram üzerinden yaptığı açıklamayla birlikte, 05-18 yaş arası çocuklara 23 Nisan’da hamburger menüsünün ücretsiz olacağını açıkladı. Kendi çocukluk fotoğraflarıyla yaptığı paylaşımda, “23 Nisan ulusal egemenlik çocuk bayramına özel olarak 05-18 yaşındaki herkese 23 Nisan23 Nisan ulusal egemenlik çocuk bayramına özel olarak 05-18 yaşındaki herkese 23 Nisan günü bütün dünyadaki nusret ve saltbae lerde hamburger ? patates ? kızartmasi milkshake ve selfı. siz bizim geleceğimiz siniz hepinizi seviyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu