Büyük Beden

Büyük Bedende Gömlek Kullanımı Nasıl Olur?

Büyük bedende gömlek kullanımı ile ilgili ipuçları vereceğiz.

Büyük olasılıkla hepimizin dolabında kurtarıcı parça olan basic gömlekler vardır.  Özellikle ofis giyim tarzında kullanılan tek renkli gömlekler, son yıllarda farklı kullanım şekilleri ile günlük kombinlerimize de eşlik ediyor. Bu yazımızda sizlere büyük bedende gömlek kullanımı ile ilgili ipuçları vereceğiz.

Beyonce Adidas ile küllerinden doğuyor!

Büyük Bedende Gömlek Kullanımı İçin Tavsiyeler

Geniş kalıp basic bir gömleği belinize bağlayacağınız ince bir kemer ile daha kadınsı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.  Özellikle bol paça yüksek bel pantolonlarınızın üzerine uyguladığınızda çok hoş ve modern bir görünüme kavuşacaksınız.

Spor ve rahat kesim bir gömleğinizin düğmelerini yakadan belinize kadar ilikleyip etek uçlarını bağlayarak kullanabilirsiniz. Özellikle yüksek bel Jean kombinleri ile harika görünecektir.

Basic bir gömleğin ön etek uçlarını yüksek bel Jean pantolonlarınızın içine sokarak, arka etek kısmını dışarıda bırakın.  Modern ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yakın zamanda popüler olan ancak Audrey Hepburn tarafından zamanında yapılmış olan bir trend.  Gömleğin yakadan itibaren sadece 3 düğmesini kapatıp kalan kısımlarının vücuda sarılması ile ortaya çıkan harika görüntü. Salaş gömleklerde oldukça iyi sonuç veren bu yöntemi yüksek bel pantolonlarınız ile kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu