Moda

Louis Vuitton Yeni Çantalarını Yıldızlarla Tanıtıyor!

Louis Vuitton yeni modelleri için yıldızlarla anlaştı.

Louis Vuitton yeni koleksyonu olan Cruise 2020’yi New York’taki John F. Kennedy Havaalanı’nda tanıtacağını açıklamıştı. Şimdi ise yeni çanta modellerini hangi yıldızlarla tanıtacağını duyurdu.

Büyük Bedende Gömlek Kullanımı Nasıl Olur?

Louis Vuitton yıldızlarla anlaştı

“Yeni Klasikler” adıyla lanse edilen ürünler; Cupacines, Twist ve Dauphine isimli çantalardan oluşuyor. Craig McDesn’in fotoğraf çalışmasında yer alan Emma Stone, Alicia Vikander ve Léa Seydoux oldukça doğal görüntüleriyle ön plana çıkıyorlar.

Fotoğraflarda Emma Stone’un elinde Capucines isimli çantayı görüyoruz. Pembeye yakın bir tonu olduğunu söyleyebiliriz. Fotoğraflarda görüldüğü kadarı ile çok narin ve enerji saçan bir duruşu bulunuyor.

Alicia Vikander’in elinde ise daha agresif hatlara sahip bir model görüyoruz. Mavi tonlarına hakim bir kıyafetin üzerine kullandığı beyaz Twist modeli ise adeta yıldız gibi parlıyor.

Son olarak Léa Seydoux’ın ellerinde ise 1976 yılından bu yana klasik haline gelen Monogram’ın güncellenmiş hali Dauphine bulunuyor. Klasiği seven bayanların vazgeçilmez tercihi olacağına kesin gözle bakabiliriz.

Tüm bunların yanında, fotoğrafların haricinde Louis Vuitton Instagram üzeriden de bir video paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu