Moda

Tulum nasıl giyilir? Giy, çıkar tulum kombinleri

Tek başına tulum giymek yetmez

Tulum kombini yaparken doğru ayakkabı ve aksesuarları seçin; ne giyeceğinizi düşünmekten kurtulun. Günlük, sabah ve akşam davetlerinde rahat, eforsuz şık ve çarpıcı stilde silüetinizi ortaya çıkarın. Her bedene uygun tulumlarla; bacaklarınızı uzun gösterebilir, belinizi vurgulayarak daha feminen görünebilir, rahatlığıyla saatler süren bir buluşmayı kıyafetinizin doğru durup durmadığını dert etmeden geçirebilirsiniz. Farklı vücut tiplerinde nasıl giyindiklerini görüp iyi fikirler arayalım, tulum kombini nasıl yapılır? Tulum nasıl giyilir?

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli? En Önemli İpuçları Burada!

Tulum kombini nasıl yapılır? Tulum nasıl giyilir?

 

tulum nasıl giyilir

Düz renkler fazlalıkları kapatıp vücudunuzu mükemmelleştirmeye yardımcıdır. Düz renkli tulumları desenli botla stilinize uyarlayabilirsiniz. Belden kemer, tulumun rahat görünümünü kavrayıp vücudunuzun hatlarını ortaya çıkarır.

Desenli tulum eğlenceli olsa da vücudunuza tam gelen, ne bol ne de dar, doğru seçeneği aramanız gerekir.Bol kesimli, etek görünümünde tulumlar üst bacaklarınızın genişliğini kapatıp rahat hareket etmenizi sağlar.

Spor görünümlü tulumunuzu rahat ve şık hale getirip buluşmaya hazırlanmak için gerekenler: Şık bir çanta, blazer ceket, sivri topuklu bot ya da stilettolar.

Parlak renkli uzun kollu tulumu renkli çanta ve sarkıt küpelerle hareketlendirebilirsiniz. İncelip uzamak için uzun tulumunuzu platform ayakkabılarla giyebilirsiniz. Kısa ya da uzun saplı çantalar düz renkli tulumları eğlenceli hale getirir.

Şifon hareketli detaylarla, tulumla ideal görüntünüzü yakalayabilirsiniz. Tulumun kesimi ya da yaratacağı illüzyonla üst bedeninizi inceltebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu