Moda

Victoria’s Secret Normalliot İle İşbirliği Yapacak

Ünlü marka yeni işbirliğine giriyor

Ülkemizdeki ilk ve tek tasarımcı mayo markası olan Normalliot, Victoria’s Secret ile işbirliği yapmaya başlıyor. Yeni sezon mayolarını Victroia’s Secret’ın internet sitesinden satmaya başlayacak. Bu sayede hem Türkiye’de hem de dünya genelinde kendi ismini daha da yüksek yerlere taşıyacağını söyleyebiliriz. Victoria’s Secret Normalliot İle İşbirliği Yapacak

Yaz Trendi Şort Kombini Nasıl Yapılır?

Victoria’s Secret Normalliot İle İşbirliği Yapacak

Normalliot’n yeni sezondaki esin kaynağı, dalmaçya ve leopar desenli ürünler. Bunların haricinde ışıltılı kumaşlar ve Marilyn Monroe zamanından kalma zarif kesimler ve feminenliği öne çıkaran modellerle geldiğini belirtebiliriz. 6 Mayıs itibariyle tüm yaz boyunca Normalliot marka mayolar, Victoria’s Secret’ın internet sitesi üzerinden satışta olacak.

Normalliot Mayo Markası

Merve Kardeş Mısırlı tarafından 2014 yılında kurulan markanın talipleri arasında Şeyma Subaşı ve Deren Talu gibi ünlü isimler bulunuyor. Ayrıca markanın mayolarının oldukça yüksek fiyata satıldığını belirtelim. Yenilikçi, vizyonlu ve cesur tasarımları sayesinde Ülkemizin en beğenilen maya koleksiyonlarından birine sahip olan bir marka olduğunu ekleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu