Moda

Yaz Trendi Şort Kombini Nasıl Yapılır?

En Güzel Şort Kombinleri

Çok yönlü kullanıma sahip olan şortlar ile, ister klasik ister spor kombin yaparak modern ve şık bir görünüm elde edebiliyoruz. Özellikle yaz aylarında severek kullandığımız şortlu kombinler, gün içerisinde spor ayakkabı ve tshirtler ile, gece ise topuklu ayakkabı ve uygun aksesuarlarla kullanılabilir. Yazımızda şort kombini nasıl yapılır? Sorusunun cevabını bulacaksınız.

Grunge Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?

2019 Yaz Sezonu Şort Kombini Nasıl Yapılır?

İster plajda ister şık bir akşam yemeğinde doğru kombinlerle rahatlıkla kullanabileceğimiz şortlar gardıroplarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Üzerine seçeceğimiz parça ile şortumuz sokak modasına ya da şık bir davete ayak uydurabilir. Seçtiğimiz şortun kumaşı da yaratacağımız tarz için oldukça önemlidir.

Blazer Ceket İle Kombin

Özellikle klasik üstleri, spor alt parçalarla kombinlemek tarz ve güncel bir görüntü yaratacaktır. Kısa kot şortumuzu vintage yakalı bir gömlek ve blazer ceket ile klasik ve spor tarzı karıştırarak kombinleyebiliriz. Bu kombinde seçeceğimiz ayakkabı önemlidir. Topuklu ayakkabı seçimi kombinimizi klasikleştirecektir. Yazlık botlar bu kombinde harika bir seçim olacaktır.

Spor Kombin

Günlük kullanımımıza uygun olan spor kombini, spor kumaş ile tasarlanmış şortumuzu basic bir tshirt ya da kalın askılı bir üst ile tamamlamamız doğru olacaktır. Kullanacağımız aksesuarların bu kombine uyumlu olması gerekiyor. Spor ayakkabılar ve postacı çantası ile kombinimizi tamamlayabiliriz.

Klasik Kombin

Bu kombinde de kumaş seçimi önemli olacaktır. Şortumuz örme ya da dokuma kumaş ile tasarlanmış, mümkünse klasik kesimli olmalıdır. Seçeceğimiz üst parça düz renk bir bluz ya da gömlek olabilir.  Stiletto ya da sivri burun yazlık botlar ile kombinimizi tamamlayabiliriz.

Hippi Kombin

Özellikle tatilde ve sahil kenarında kullanmak isteyeceğimiz kombin için seçeceğimiz şort jean kumaşına sahip olmalı. Gün içerisinde püsküllü tshirtler ile kullanabileceğimiz kombini akşam saatlerinde büstiyer ya da badysuit üstler ile tercih edebilir, altına giyeceğimiz gladyatör sandaletler ile harika bir görünüm elde edebiliriz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu