Moda

Victoria’s Secret Televizyon Şovu Artık Yapılmayacak

Ünlü defile artık televizyonlarda yayınlanmayacak

Dünyanın en büyük moda organizasyonlarından biri olan Victoria’s Secret Fashion Show artık bitiyor. Her sene kasım ayının başlarında yapılan şov, 31 Aralık yılbaşı gecesinde televizyon kanallarında yayınlanırdı. Fakat artık bu durum yolun sonuna geldi. Maalesef Victoria’s Secret artık televizyon ve diğer dijital kanallarda yayınlanmayacak. Victoria’s Secret Televizyon Şovu Artık Yapılmayacak

Rihanna Kendi Lüks Markasını Yaratıyor

Victoria’s Secret Televizyon Şovu Artık Yapılmayacak

Dünyanın en popüler modellerinin yer aldığı moda şovu yaklaşık 18 yıldır televizyonda ve farklı dijital ortamlarda yayınlanıyordu. İlk yayınlandığında 1 milyon izleme oranını yakalayan şov, 2011 yılında 10.4 milyon kişiye kadar ulaştı.

2011 yılından sonra ünlü şovun izlenme oranları düşüşe geçti. şov geçtiğimiz sene 3.3 milyonlara kadar düştü ve televizyonda da yayınlanmadı.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden 31 Aralık yılbaşı gecesi yayınlansa da beklenen etkiyi yaratmadı. Bu nedenle de artık televizyon ve diğer dijital ortamlar üzerinden yayınlanmaması üzerinde karar alındı. MArkadan gelen açıklamada ise “Moda sürekli değişen bir dünya. Biz de evrilmeliyiz…” ifadelerine yer verildi. Bakalım bu sene Victoria’s Secret şovunu görebilecek miyiz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu