Moda

Yaz Sezonunun Trendi Floral Print Desenler

Floral Print Desenlerin Doğru Kombinlenmesi

İster şehir hayatının içerisinde olalım istersek bir sahil kasabasında. Floral print desenler, hepimizin gardırobunda yer etmeyi başardı. Yaz aylarında severek kullandığımız bu desenlerin kombinlenmesi oldukça zor. Desenin büyüklüğü, rengi ve kullanıldığı parçalar bir bütün olmalı ve bedenimizi olduğundan geniş göstermemeli. Flower print baskıların doğru kullanımını yazımızda bulabilirsiniz.

Floral Print Desenler

Özellikle uzun uçuş uçuş eteklerde görmeye alıştığımız floral print baskılar, canlı renkleri ile dikkatleri üzerimize toplayabilir. Bu yüzden özellikle basen bölgesinde fazlalıklarımız varsa bu şekilde bir kombinden uzak durmalıyız. Kombinimizde floral print baskılar kullanacaksak, alt parçamızı A kesim, diz boyunda ve küçük baskılı seçmeliyiz.

Floral Print DesenlerFloral Print DesenlerFloral Print Desenler

Flower print desenler ile, içerisinde bulunduğu pozitif enerji sayesinde girdiğimiz her ortamda baharı üzerimizde taşıyabiliriz. Bu kadar iddialı bir deseni üzerimizde taşımak dikkat gerektiriyor. Flower print desenler hakkında bilinmesi gereken en önemli kural, kombinimizdeki tek parçayı desenli kullanmaktır. İster elbise, etek, pantolon olsun ister tercihinizi aksesuar, ayakkabı yada çantadan yana kullanalım bu desene sahip tek bir parça kullanmaya dikkat etmeliyiz. Kombini oluşturan diğer parçaları mümkün olduğunca soft renklerde ve sade seçmeliyiz.

Floral Print Desenler

Unutmayalım ki bedenimizin hangi kısmında bu deseni kullanacaksak, tüm dikkatleri o bölgemize çekeceğiz. Bu sebeple mümkün olduğunca vücudumuzda en çok beğendiğimiz bölgemizde flower print desenleri kullanmalıyız.  Bu desenleri çeşitli moda hileleri yapmak için de kullanabiliriz. Örneğin küçük floral print baskılar, bedenimizi olduğundan ince gösterirken, küçük göğüs kupuna sahip bir kadın, flower print baskılar sayesinde hayal ettiği göğüs ölçülerini yansıtabilir. Bu deseni kullanırken vücut formumuza uygun seçimler yapmamızda fayda var.

Floral Print DesenlerFloral Print DesenlerFloral Print Desenler

Son dönemlerde pantolon ve taytlarda da görmeye başladığımız floral print desenler, farklı kesim ve tasarımları ile dikkatleri üzerine topluyor. Tek başına yeterince cesur ve iddialı görünen bu alt parçaları mümkün olduğunca sade parçalarla kombinleyerek ister günlük ister gece için kullanabiliriz.  Sade ve pastel renklerinde seçeceğimiz parçaları, flower print desen ayakkabı yada çantalarla kombinlemekte güncel ve şık görünmemizi sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu