Moda

Beli ince Gösteren Kıyafetler

Beli Daha İnce Göstermek İçin Tüyolar

Evet yine harika bir illüzyon yaratarak belimizi daha ince gösterebiliriz. İnce bel, daha feminen görünmek için hepimizin isteği. Modanın en güzel yanlarından biri de doğru kıyafetlerle vücudumuzu dilediğimiz gibi gösterebilmemiz. Diyet ve sporun yanında bedenimizi daha iyi göstermek için kıyafetlerden de yardım alabiliriz. Belimiz kalın ise dikkat edeceğimiz birkaç detay ile daha ince görünmesini sağlayabiliriz. Bel bölgemizdeki fazlalıkları gizleyen ve beli ince gösteren kıyafetler için birkaç önerimiz var.

Gardırop Detoksu Zamanı

Peplum Üstler

İnce belli olmak, kum saati vücut şekline sahip olmak demektir. Bu konuda peplum üstlerden yardım alabiliriz. Dikişi tam bel hizasında başlayan peplum üstler, kıvrımları ortaya çıkarmak konusunda oldukça başarılıdırlar. Günlük jean pantolonlarınızla yada klasik bir kalem etekle rahatlıkla kombinlenebilirler.

Yüksek Bel ve İnce Bel

Tam bel noktasını hedef alan yüksek belli alt parçalar ince beli vurgula için harika bir seçim olacaktır. Bel bölgesindeki fazlalıkları toparlamak adına oldukça başarılı olan yüksek bel altlar, her vücut tipine sahip kadınların kullanabileceği ve gardırobumuzda kesinlikle bulunması gereken parçalardır.  Yüksek bel altlar, o istediğimiz illüzyonu yaratarak bel hattının yeniden çizilmesini sağlarlar.  Topuklu ayakkabılar ile kombinlediğiniz yüksek bel alt parçalarınız bel bölgesinde fazlalıkları olduğunu düşünen kadınlar için kesinlikle doğru seçim olacaktır.

Doğru Kemer Seçimi

Belimizi daha ince göstermek için kesinlikle kemerlerden yardım alabiliriz. Sadece doğru kemeri kullanmaya dikkat etmemiz gerekiyor.  Korse tarzı geniş kemerleri kullanabiliriz. Burada dikkat etmemiz gereken nokta kemerin rengi olacaktır. Seçtiğimiz kıyafetle aynı tonlarda yada koyu renkli kemerler tercih etmeliyiz.  Seçtiğimiz kemer olabildiğince sade olmalı. Süs, toka tarzı detaylardan uzak kemerler tercih etmeliyiz.

A Kesim Etek ve Elbiseler

İstediğimiz kum saati görünümü için A kesimli etek ve elbiselerden yararlanabiliriz.  A kesim etekler, bedene oturan üst parçalarla kullanılmalıdır.  Etkiyi arttırmak için topuklu ayakkabılar ile tercih edilmelidir.  Seçtiğimiz elbise yada eteğin boyu diz hizasında olmalıdır. Etek boyu ne kadar kısalırsa bel bölgesi kalınlığı o kadar göze batacaktır.

Anvelop Elbiseler

Anvelop elbiseler, vücut şeklimizi en doğru şekilde ortaya çıkaracağından fazlalıkları gizlemede oldukça başarılıdırlar. Bu mucize elbiseler her kadını zarif ve ince gösterme yeteneğine sahipler.

Panel Elbiseler

Modanın bize kazandırdığı bir mucize daha. Panel elbiseler belin iki yanında illüzyon yaratarak kum saati etkisi verir.  Her gardıropta bulunması gereken parçalardan biri.

Aksesuar Desteği

Gözleri belimizden uzaklaştırmak için büyük ve gösterişli takılardan yardım alabiliriz. Büyük kolyeler, küpeler yada renkli fularlardan yardım alabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu