Magazin

Beren Saat’in Oynadığı Netflix Dizisi Atiye İle ilgili Her Şey!

Beren Saat'in Netflix diziyle ilgili her şey!

Atiye konusu ne? Yeni Netflix dizisi Atiye’nin oyuncuları kimler? Çağatay Ulusoy‘un oynadığı Netflix projesi olan Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinden sonra, Netflix yeni bir Türk dizisi daha duyurmuştu ve başrolde Beren Saat olacağını açıklamıştı. Yeni dizinin adı Atiye olacak ve bu yazımızda Atiye ile ilgili bilmeniz gerekenleri size anlatıyoruz.

Dünya modasının son trendi: Game of Thrones

Beren Saat’in oynadığı Netflix projesi Atiye dizisinin konusu ne?

Öncelikle Atiye Dizisinin konusundan bahsedelim. Atiye (Beren Saat) ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul‘da mutlu bir hayat geçirirken, dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe‘de keşfediliyor ve Atiye’nin hayatı bu noktada değişmeye başlıyor. Keşif bölgesindeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ve Göbeklitepe arasında gizemli bir ilişkiyi ortaya çıkaran sembol bulur. Bu olaylardan sora Atiye’de bu gizemli yolculuğa atılmaya başlar. Hikayenin İstanbul’dan Nemrut’a kadar uzandığını da belirtelim. Yani Beren Saat, Atiye rolü ile özel güçleri olan bir kadını canlandıracak diye özetleyebiliriz.

Atiye ne zaman yayınlanacak?

25 Mart 2019 tarihinde çekimlerine başlanan Atiye deminde bahsettiğimiz üzere İstanbul’dan Nemrut’a kadar uzanan bir yapıya sahip olacak. Bu nedenle çekimler biraz uzun sürecek fakat 2019 yılı içerisinde dizinin yayınlanması planlanıyor.

Atiye dizisinde kimler oynuyor?

Başrolde Beren Saat’i göreceğimiz dizinin kadrosuna, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimler de katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu