Moda

Moschino Sims oynuna özel koleksiyon çıkardı!

Sims seven moda tutkunları buraya!

Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Moschino, yeni koleksiyonu ile hem oyun hem de moda dünyasına damgasını vuruyor. 2020 yılında 20. yılını kutlamaya hazırlanan The Sims oyunu için özel bir kreasyon hazırlandı.

Karşınızda Yeni Victoria’s Secret Meleği: Grace Elizabeth

The Sims sevenler buraya! Moschino yeni koleksiyonunu tanıttı!

Moschino yeni Sims koleksiyonunun çekimlerini de benzer bir ortamda yaptı. paylaşılan görsellere bakıldığı zaman sanal ortama benzeyen pastel bir paletin arka plan atmosferini tamamladığını görebiliyorsunuz.

2013 yılı itibariyle moda tasarımcısı Jeremy Scott‘un devraldığı marka, daha parlak renkler ve cesur baskılara sahip ürünler çıkarmaya devam ediyor. Hal böyle olunca bir oyun markasıyla anlaşıp, işbirliği yamak da marka için daha kolay hale geliyor.

Ürünleri olduğundan daha farklı ve özgün hale getiren dev marka, The Sims oyunu ile daha da cesur seçenekleri sevenleriyle buluşturacak. Tüm bunların yanında sadece Moschino Sims’den faydalanmayacak. Hali hazırda en güncel yapım olan The Sims 4’e yakın bir zamanda koleksiyonun içerisinde bulunan parçalardan biri olan Freezer Bunny Hoodie eklenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu