Moda

Karşınızda Yeni Victoria’s Secret Meleği: Grace Elizabeth

Victoria's Secret'ın yeni meleği Grace Elizabeth oldu!

Çeşitli dergiler tarafından yeni nesil süper model olarak adlandırılan Grace Elizabeth, Victoria’s Secret melekleri arasına dahil oldu.

Louis Vuitton Yeni Çantalarını Yıldızlarla Tanıtıyor!

Yeni süper model Grace Elizabeth, Victoria’s Secret meleği oldu

Vogue, V Magazine ve GQ gibi hatırı sayılır dergiler tarafından yeni nesil süper model olarak adlandırılan Grace Elizabeth, Victoria’s Secret’ın kadrosuna dahil oldu. Tüm bunların yanında Grace Elizabeth, Vogue İtalya‘nın kapağında yer aldığında, dergi son 15 senenin en yüksek satışını yapmayı başardı.

Grace Elizabeth’in Victoria’s Secret’a katılmasındaki en önemli detay, sektörün en önemli internet sitelerinden biri olan Models.com‘da ilk sıralara yerleşmesiydi. Bu sayede uluslararası görünürlüğü en yüksek olan modeller arasına girmeyi başardı.

Grace Elizabeth Kimdir?

Grace Elizabeth’in kısa ama dolu kariyer geçmişine bakacak olduğumuzda ise Chanel, Karl Lagerfeld, Versace, Caroline Herrera, Hugo Boss, Max Mara, Tory Burch ve Ralph Lauren gibi markalarla çalıştığını görebiliyoruz. Hemde bu markaları yalnızca üç yılık geçmişine sığdırmayı başardı.

Tüm bunların yanı sıra sektördeki ikinci yılında da, BOF500 listesinde yer alarak moda dünyasının en etkili kişilerinden biri olduğunu kanıtladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu