Magazin

Rihanna Hassan Jameel’den hamile mi?

Müzik dünyasının en önemli yıldızlarından Rihanna hamile olabilir.

Müzik dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Rihanna uzun zamandır Suudi milyarder Hassan Jameel ile birliktelik yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde de sevgilisinden hamile olduğuna dair dedikodular ortaya atılmıştı. Acaba bu dedikodular gerçek mi? Rihanna hamile mi?

Acun Ilıcalı’nın 20 Yaşındaki Sevgilisi Ortaya Çıktı!

Müzik dünyasının yıldız ismi Rihanna hamile mi?

Dedikoduların ciddiye alınmasının ana sebebi; geçtiğimiz hafta E! kanalı sunucularından olan Morgan Stewart‘ın Rihanna ile ilgili olarak, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım oldu. Stewart, yüklediği videoda ““Bir nişan görüyorum ve muhtemelen bir de bebek” açıklamasını yaptı. Bu paylaşımın Rihanna tarafından beğenilmesi ise dedikoduları patlatan bir diğer etken.

Rihanna’nın bu paylaşımı beğenmesi, Hassan Jameel ile evleneceğine yoruldu. Tüm bunların haricinde Fenty Beauty‘nin Londra‘da gerçekleştirdiği bir partiye katılıp karaoke yaptı. Etkinlikten çıkarken ise elini karnına koyarak yürümesi de son nokta oldu ve hamilelik iddialarını güçlendirdi.

Rihanna ne giydi?

Hamilelik iddialarının yanı sıra kıyafetiyle de göz dolduran ünlü şarkıcı, neon renklerle donanmıştı. İçine bulunduğumuz sezonun trendi olan neonu gözlüğünden ayakkabılarına kadar kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu