Moda

Dünya modasının son trendi: Game of Thrones

Game of thrones modayı esir almaya başladı!

Dünyanın en popüler fantastik dizilerinden biri olan Game Of Thrones, dünya modasını esir almaya başladı. Giyim, kozmetik, aksesuar ve ev eşyası gibi bir çok üründe, Demir Taht’ın etkilerini görmeye başladık.

Karşınızda Yeni Victoria’s Secret Meleği: Grace Elizabeth

Game Of Thrones dünya modasını etki altına bıraktı

Bu pazar günü yani 14 Nisan’da son sezonu başlayacak olan dizinin, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Dünya modasını da etki altında bırakan popüler dizi, gün geçtikçe daha fazla hayran kitlesine sahip oluyor. Bu kitleyi gören tasarımcılar da Game Of Thrones ile ilgili çeşitli ürünler tasarlamaya başladı.

Hatta iş öyle noktalara geldi ki dizide yer alan Demir Taht’ın 18 santimetrelik biblosu hazırlanıp, 3.000 TL gibi rakamlara satılmaya başlandı. Bunun haricinde baskılı; çantalar, kazaklar, tişörtler, ceketler; makyaj malzemeleri, kupalar ve daha bir çok farklı ürün dizinin furyasına katıldı.

Hazırlanan ürünlerin bir çoğu lisanssız olduğu için, bunları elde etmesi kolay olabiliyor. Fakat dünyaca ünlü markaların ürettiği, dizinin lisanslı ürünlerini almak biraz cebi zorlayacak fiyatlara ulaşabiliyor. Buna örnek verecek olursak; Urban Decay markasının makyaj koleksiyonundaki bir far paleti 1500 TL civarında. Aynı şekilde Adidas’da dizinin içerisindeki hanedanlıklardan yola çıkarak ürettiği modellerine 1400 TL gibi uçuk rakamlar istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu