Moda

Bol Paça Pantolon Kombin Önerileri

Bol Paça Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Asla eskimeyen moda trendlerinden biri bol paça pantolonlar. Televizyonda siyah beyaz çekilmiş bir Türk filmine illa denk gelmişizdir. Filmdeki kadın karakterlerin giyimlerine hiç dikkat ettiniz mi? Mutlaka bol paça pantolon kombini görmüşüzdür. O dönemlerden günümüze uzanan nadir trendlerden biri olan bu model, dikkatli kombinlenmesi gereken bir parçadır. Detaylar yazımızda.

Romantik Büyü Dantel Modası

Bol Paça Pantolon Kombin İpuçları

Feminen tarzı ve rahatlığıyla gardıroplarımızda mutlaka bulunması gereken bol paça pantolonlar ile gün içinde kullandığımız kombini rahatlıkla geceye taşıyabilirler. Birçok farklı üst parça ile kullanılabilirler. Özellikle basen bölgesindeki fazlalıkları kamufle etmekte uzmandır. Altına giyeceğimiz topuklu ayakkabılar ile bacak boyumuzu olduğundan uzun gösterebilirler. Bu sezonun bir başka trend parçası olan crop top üstler ile yüksek belli bol paça pantolonumuzu kombinleyerek modern bir görünüm elde edebiliriz.

Basic t-shirt  ve spor ayakkabı ile tamamlayabileceğimiz bol paça pantolon şıklığımızı, dar üst parçalarla kullanmaya özen göstermeliyiz. Seçeceğimiz üst parça salaş kesime sahip ise bel bölgesini açıkta bırakan kısa parçalar ile kombinleyebiliriz. Seçeceğimiz üst parça salaş ve uzun bir modelse, etek uçlarını pantolonun içerisinde kullanabiliriz. İnce bir kemerle tamamlayabileceğimiz bu kombin ofis şıklığına uyum sağlayacaktır.

Seçeceğimiz bol paça pantolonun deseni ve rengi kombin yapabilmek için oldukça önemlidir. Bu kombinde ana parça pantolon olduğu için renk ve desen uyumunu alt parçaya göre seçmeliyiz. Örneğin desenli bol paça pantolon kombininde seçeceğimiz üst parça ve ayakkabı daha natürel renklerde ve gösterişsiz olmalıdır.

Yüksek belli bol paça pantolonlar, fazla kiloları kamufle etmekte uzmandır. Fazlalıklarımız basen ve bacak bölgesinde toplanmışsa seçeceğimiz üst parça slim, pantolon koyu renk tercih edilmeli. Bacak boyumuzun daha uzun gözükmesi için pantolon altına dolgu topuk ya da platform ayakkabı tercih edebiliriz. Burada önemli olan nokta pantolon paçasının ayakkabımızı kapatmasına dikkat etmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu