Büyük Beden

Büyük Beden İlkbahar Yaz Trendleri 2019

Bu sezon neler moda olacak?

Her sene olduğu gibi bu yılda da değişen ve gelişen moda akımları söz konusu. Bir birinden değişik, ilginç ve belki normal şartlar altında giymeyeceğinizi düşündüğünüz parçalar, büyük markalar sayesinde ön plana çıkarılıyor. Dünya genelindeki giyim tarzı da buna göre şekillendiği için otomatik olarak bizler de bu kıyafetlerden hoşlanmaya başlıyoruz. İşte tüm bu nedenlerden dolayı, Büyük Beden İlkbahar Yaz Trendleri 2019 isimli makaleyi hazırladık. Bakalım, bu yıl neler moda olacak?

Büyük Beden Mayo Ve Bikini Seçimi

2019 Büyük Beden İlkbahar Yaz Trendleri

Dev şapkalar

Jacquemus markası ile başlayan dev şapka trendi, bu yıl kendinden fazlasıyla söz ettirecek gibi. Bu sezon şapkanız olmadan tam anlamıyla giyinmiş sayılmıyorsunuz. Modada artık şapka da kıyafet kadar önemli bir hale geldi.

Nude Bej rengi

Sadece podyumda değil, ünlülerin üzerinde de görmeye başladığımız renk, etkisini sürdürüyor. Hatta daha da büyüyor diyebiliriz. Dünyadaki tüm büyük markaların bej renklerini öne çıkardığını söyleyebiliriz.

Dantelli Tasarımlar

Bir kadınının üzerinde dantel parçaları her zaman onu olduğundan daha olgun ve çekici hale getirecektir. Bunu bilen tasarımcılar da bu yıl bir birinden farklı dantelli tasarımlar ile gün yüzüne çıkıyor. Bu nedenle modaya uyum sağlamak istiyorsanız sevmeseniz bile dantelli tasarımlara göz atmalısınız.

Asit yıkama denim

Her zaman geçmişe dönüp baktığımızda güzel anılar hatırlarız. Bu durum modaya da bu şekilde yansıyor olmalı ki, 80’li yılların en hit parçaları olan asit yıkama denimler tekrardan moda olmaya başladı.

Tulumlar

Vücuttaki bütünlüğü sağlamanın ve fazlalıkları gizlemenin en kolay yollarından biri olan tulumları da es geçmemelisiniz. Fazlalıkları gizlemenin en kolay yolu giydiğiniz kıyafetlerin üzerinizde bir bütünlük sağlamasından geçer bunu unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu