Moda

Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken 5 Kıyafet

Her kadının ihtiyacı olan kıyafetler

Her sene değişen modanın yanında, bazı değişmeyen kıyafetler olabiliyor. Modası hiç bir zaman geçmeyen, küçük hatlarıyla yenilik kazanan fakat her halükarda giyilecek kıyafetlere yakından bakıyoruz. İşte Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken 5 Kıyafet.

Bol Paça Pantolon Kombin Önerileri

Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken 5 Kıyafet

1- Beyaz Tişört

Kaliteli kumaşa sahip olbayan kıyafetleri

an ve güzel bir kesimi olan beyaz tişörtler her zaman hayat kurtarıcıdır. Çoğu kıyafetle kombin yapabilirsiniz. Tayt ve kot pantolon gibi şeylerin üzerine rahatlıkla giyebilirsiniz. Bunun yanında ceket, gömlek, hırka gibi parçalarla da rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

2- Kot Pantolon

Vücudunuza uygun bir kot pantolon, yalnızca kadınların değil aynı zamanda erkeklerinde vazgeçilmezidir. Günlük hayatta her yerde rahatlıkla giyebildiğimiz kot pantolonlar olmasa, hayatımız şu an çok daha zor olurdu. Yeri geldiğinde spor yeri geldiğinde klasik bir görünüm için kot pantolonlar olmazsa olmazlardan biri.

3- Spor ayakkabı

Günümüzde gelişen modaya göre klasik kıyafetlerin altına bile spor ayakkabı giyilebiliyor. Hem rahatlığınızı hem de tarzınızı konuşturabilmek için mutlaka bir kaç çift spor ayakkabıya sahip olmalısınız.

4- Topuklu ayakkabı

İşe giderken, arkadaşlarınızla dışarı çıkarken, ister toplantı ister akşam yemeği olsun her yerde her şekilde kullanabilirsiniz. Bu nedenle en az bir çift topuklu ayakkabı sahibi olmalısınız.

5- Blazer

Blazer ceketler sayesinde hem zarif, hem şık hem de maskulen bir havaya sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı kombinlerle görünümünüze hava katabilirsiniz. İlk maddemizde bahsettiğimiz beyaz tişörtle kombin yapmayı deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu