Moda

Hayatınızı Kolaylaştıracak Kıyafet Hileleri

Günü kurtaracak kıyafet hileleri burada

Acele işleriniz var ve evden çıkmanız gerekiyor fakat giymeyi düşündüğünüz kıyafette bir sıkıntı var, ne yapmalısınız? İşte bu makalemizde bu sorunun cevabını sizlere vermeye çalışacağız. Bakalım acil kıyafet sorunları nasıl çözülüyor? Hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerle karşınızdayız. Hatta kısa bir zaman içerisinde bunun bir videosunu da sizler için çekmeyi düşünüyoruz. Hayatınızı Kolaylaştıracak Kıyafet Hileleri

Vamp Ve Dark On Modası Nedir?

Hayatınızı Kolaylaştıracak Kıyafet Hileleri

Şortunuz ya da pantolonunuz dikiş kısımlarından patladıysa, dikmekle zaman harcamak yerine zımba yardımıyla işinizi halledebilirsiniz. Dikiş kısımlarını zımbaladığınız taktirde hiçbir şey olmamış gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Vaktiniz olduğu bir anda da isterseniz dikebilirsiniz. Amaç günü kurtarmaksa zımba işe yarayacaktır.

Rüzgarda eteğinizin uçuşmasından şikayetçiyseniz, eteğinizin uçlarına bozuk para bantlayarak, uçuşmasını engelleyebilirsiniz.

Düğmelerinizin ucundan çıkan ipliklerden şiyatçiyseniz, şeffaf oje yardımıyla bu görüntüden kurtulabilirsiniz. Görüntü kirliliğinin yanı sıra bu tüyo sayesinde düğmenin düşmesini de engelleyebilirsiniz.

Kazaklarınızın sürekli kullanım nedeniyle tüylenmesinden muzdaripseniz, jilet yardımıyla üzerindeki iplikleri toplayabilirsiniz.

Spor çantalarınız ve ayakkabılarınız kokuyorsa, içine yeşil poşet çaylardan koyarsanız istemediğiniz pis kokudan kurtulabilirsiniz.

Süet ayakkabılarınız kirlendiyse ve nasıl temizleyebileceğinizi bilmiyorsanız, evinizde bulunan eski bir diş fırçasıyla fırçalayarak ilk günkü haline getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu