Magazin

Abiye Temizliği Nasıl Yapılır ?

Abiye Elbiselerdeki Lekeler Nasıl Çıkar

Kumaş yapısından kaynaklanan abiye modellerinde çabuk lekeler oluşabilir . Abiye temizliği nasıl yapılır yazımızdan inceleyelim .

Bayanlar için abiye hassas eşyaların arasında yer almaktadır . Uzun süreli kullanım için doğru ve düzgün bir şekilde bakım yapılması gerekmektedir. Genel olarak renk solması, mat renge dönüşmesi bayanların sıkça karşılaşabileceği durumlardan birisidir.  Abiye modellerini uzun süre kullanmak için neler yapmamız gerekmektedir ?

Abiye Temizliği Nasıl Yapılır ?

Abiye Temizliği Nasıl Yapılır ?

Vücut Çatlakları Nasıl Geçer?

Abiye Elbiselerdeki Lekeler Nasıl Çıkar?

Leke oluştuğunda öncelikle leke oluşan yere buzu koyarak üzerinde gezdiriniz . Daha sonra leke temizleyici sprey kullanarak lekenin sökülmesini sağlayanız. Doğal sabun kullanarak elde yıkama yapınız . Sıcak su kullanmayınız.

Genel olarak sıcak su kullanımından ve çamaşır makinesinde yıkamaktan kaçınınız . Genellikle soğuk su abiyelere canlılık ve parlaklık vererek daha uzun kullanmanızı sağlar.

Kırışıklık düzeltmek için ütü ayarını en hassas ve düşük dereceye getirerek buharlı olarak ütüleme yapınız.

Buharlı ütünüz yoksa kurutma makinesini 40 derecelik açı ile tutarak soğuk modda kurutabilirsiniz.

Yıkama işlemini bittikten sonra çok fazla sıkmaktan kaçınınız .

Son olarak bir sandalye yada askılık gibi eşyanın üzerine serbest duracak şekilde koyunuz .

Büyük Beden Abiye Modellerini Nereden Alabilirim ?

Hemen hemen her kadının istediği güzel ve şık giyinmektedir . Büyükbeden de özellikle abiye modellerinde pek çok ürün büyükbeden olarak zor bulunmaktadır . Peki büyükbeden abiye nereden alınır ?

Abiye ve büyükbeden giyim olarak “” adresini ziyaret edip zevkinize uygun birçok pantolon,bluz,abiye modelleri,eşofman takımları ve yüzlerce daha fazla ürün seçeneği bulabilirsiniz .

Keyifli Alışverişler ..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu