Magazin

Jet Sosyete Bitti Mi? Gülse Birsel’den Açıklama

Gülse Birsel açıklama yaptı.

Ekranların sevilen komedi dizilerinden biri olan Jet Sosyete final mi yaptı? Gülse Birsel tarafından yazılan dizinin finaliyle ilgili cevap geldi. Jet Sosyete Bitti Mi? Gülse Birsel’den Açıklama geldi.

Stresi Azaltan Doğal Parfümler Neler

Jet Sosyete Bitti Mi? Gülse Birsel’den Açıklama

TV8 ekranlarında yayınlanan Jet Sosyete, 39. bölümünde şarkıcı Nilüfer’in konukluğuyla veda etti. Dizinin senaristi ve oyuncularından olan Gülse Birsel final sezon finalinin yayınlandığı sırada sosyal medyadan yaptığı açıklama ile birlikte, hayranlarının içine su serpti. 39. bölüm TV8 ekranlarında yayınlanırken, final yazması herkesi korkutmuştu. Yapılan açıklamaya göre Jet Sosyete, TV8 ekranlarına veda ediyor ve başka bir kanalda yayınlanmaya devam edecek.

Gülse Birsel yaptığı açıklamada, “Jet Sosyete ‘final’ yazdığı için hüzün, acı, isyan duygularıyla dolu tweet’ler var. Panik yok, dizi bitmiyor. Tv8’deki final bu. Yeni sezonda başka adreste devam. Adres kablolu yayından seyredilen bir TV kanalı değil. Yakında öğreneceksiniz” ifadelerine yer verdi. Bu açıklamanın ardından Jet Sosyete’nin devam edeceği kanal merakla bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni Gülse Birsel yeni bir açıklamayla birlikte bizlerle yeni kanalı paylaşacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu