Moda

Kamuflaj Desenin Büyüsü

Kamuflaj Desenli Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

Son birkaç sezondur zamansız desen olan kamuflaj desenin büyüsü tüm gardıropları sarıyor. Sezonun trendlerinde sıkça gördüğümüz kamuflaj desenli parçalar, modadan bağımsız olarak ta var olabiliyorlar. Kulağa erkeksi bir desen olarak gelen kamuflaj desen, uygun kombinlendiğinde fazlasıyla feminen olabiliyor. Yazımızda kamuflaj desenin kombinlenmesi ile ilgili ipuçları vereceğiz.

Vücut Tipine Uygun Jean Pantolon Seçimi

Kamuflaj Desenli Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

Farklılık ve tarz adına iddialı görünmek için seçebileceğimiz kamuflaj parçalar, kombinlenmesi oldukça zor desenlerdir. Özellikle desenler küçük boyutlu ve yoğunsa daha sakin parçalarla kombinlenmesi uygun olacaktır. Sokak stilinde sezonun modası kamuflaj desenli ceket ve gömlekleri sıkça görmekteyiz. Daha önce kamuflaj deseni kullanmayı denemediysek, aksesuarlarla bu modaya adım atabiliriz. Özellikle bu sezon kamuflaj desenli şalları vitrinlerde sıkça görebiliriz. Günlük kombinimizi kamuflaj desenli bir şalla tamamlamayı düşünebiliriz.

Kamuflaj furyasına bir ceket ile katılmak isteyebiliriz. Kamuflaj desenli ceketler erkeksi bir görünüm verebilir. Bu sebeple bu deseni feminen parçalarla tamamlamayı düşünebiliriz. Kamuflaj desenli bir ceketi mini etek ve topuklu ayakkabılar ile rahatça kombinleyebiliriz

Kamuflaj desenli pantolonlar genelde tereddütle yaklaşılacak parçalardır. Özellikle basen, baldır bölgesinde fazlalıklarımız varsa bu deseni kullanırken çok dikkat edilmeli. Daha küçük kamuflaj desenlerini tercih edebilir, üst parçayı biraz uzun seçebiliriz.

Kamuflaj desen denilince aklımıza gelen ilk renkler haki ve toprak tonlarıdır. Fakat kamuflaj desenlerde bu sezon farklı renkler ön planda.  Bu desenin fazla erkeksi olduğunu düşünenler farklı renklerde kamuflaj desenleri kullanarak kadınsı bir görünüm yaratabilirler.

Kamuflaj deseni özellikle seçeceğimiz canlı renkli aksesuarlarla muhteşem bir uyum içerisinde olacaktır. Bu deseni kombinlerken neon çanta ve ayakkabılarla patlatmayı deneyebiliriz.  Farklı ve modern bir görüntü için denememiz gereken bir kombin olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu