Magazin

Mankenimiz Sizsiniz Yarışması Sonuçlandı

Kadın Her Bedende Güzeldir

“Kadın her bedende güzeldir” Sloganı ile başlayan Mankenimiz Sizsiniz Yarışması Sona Erdi ! TuvidXXL yapımı olan yarışmaya ünlü isimlerde katıldı . Detaylar yazımızda ;

 

TuvidXXL olarak ”

Merakla beklenen yarışmamız sonuçlandı.’KADIN HER BEDENDE GÜZELDİR’ sloganı ile yola çıktığımız ve örnek teşkil edecek bir organizasyonla final gecesi düzenlendiğimiz gecede kazananlar belirlendi.

Kokteyl tadında başlayan gece , müzik ziyafeti ve podyumda mankenlerin sunumu ile devam etti.TUĞBA ÖZAY , MUAMMER KETENCİ gibi ünlü simaların da aralarında bulunduğu 5 kişilik jüri üyelerinin puanlaması ile ilk 3 bu şekilde belirlendi:

3. DAMLA NUR KAYA

2. ELİF BİRTEK

1. AYŞEGÜL MELİS IŞIK

Puanlamalarda kıyasıya bir mücadele yaşanması ve puanların yakın olması katılımcıların ne kadar iddialı olduklarını gösterdi. Profesyonel ekip tarafından yoğun bir kamp dönemi geçirerek sahne ve modellik eğitimi alan yarışmacılarımız sıkı bir süreçten geçtiler.

Yarışmanın sunuculuğunu VAHE KILIÇARSLAN üstlenirken, katılımcılarla güzel, akıcı ve son derece heyecanlı yarışma ortamı sağlandı.”

TuvidXXL Şirketinin bu yarışmayı 7 ay önceden düzenlemeye başlaması ve eleme sisteminin öncelikle INSTAGRAM takipçilerinin oylarına göre yapılmasını taktir eden misafirlerimiz, adil ve keyifli bir süreç yaşadıklarını ifade ettiler.

Yenilikleri ile görmüş olduğumuz TuvidXXL büyük beden markasını takip etmeyi unutmayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu